“Jesus VR”. Zobacz Jezusa… w wirtualnej rzeczywistości!

Film 04.07.2016
“Jesus VR”. Zobacz Jezusa… w wirtualnej rzeczywistości!

“Jesus VR”. Zobacz Jezusa… w wirtualnej rzeczywistości!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla wielu wyjątkowe, bowiem na grudzień 2016 roku zaplanowana jest premiera filmu o Jezusie Chrystusie, który w całości zrealizowany jest w technologii wirtualnej rzeczywistości.

“Jesus VR – The Story of Christ”, bo tak nosi tytuł ów film, opowiadać ma historię życia Jezusa do momentu jego śmierci na krzyżu. Obraz zostanie pokazany w jakości 4K UDH i w widoku 360-stopni. Produkcja powstała z wykorzystaniem kamer Sony Alpha 7 oraz smartfona Samsung Galaxy Note 5 z goglami Gear VR.

Tak więc widzowie oczekujący doznań przewyższających te z “Pasji” Mela Gibsona mogą przygotować się na zupełnie nowy wymiar immersji w opowieść o losach żydowskiego mesjasza. Twórcy zapowiadają, że oglądający będą w stanie poczuć się jak jeden z uczniów Chrystusa.

jesus_vr_news_

Zdjęcia powstawały we włoskim mieście Matera, a za produkcję odpowiadają firmy Autumn Products i VRWERX. Reżyserem jest David Hansen.

Premiera filmu Jesus VR – The Story of Christ będzie mieć miejsce w grudniu na platformach Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear i PlayStation VR.

Teksty, które musisz przeczytać:

Znajdź je wszystkie! Najlepsze easter eggs w Player One

Player One Stevena Spielberga to dająca wielką frajdę popkulturowa karuzela, którą z łatwością zachwyci się niejeden pasjonat filmów, muzyki i gier wideo. Nie sposób podczas jednego seansu wyłapać wszystkie tzw. easter eggs, czyli mniej bądź bardziej ukryte w filmie nawiązania, cytaty i postaci znane z kultowych wytworów masowej rozrywki XX i XXI wieku.

Top/Film 09.04.2018

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...