Na bogato – trzeci zwiastun “Star Trek Beyond” promuje nowy singiel Rihanny – “Sledgehammer”

Muzyka 28.06.2016
Na bogato – trzeci zwiastun “Star Trek Beyond” promuje nowy singiel Rihanny – “Sledgehammer”

Na bogato – trzeci zwiastun “Star Trek Beyond” promuje nowy singiel Rihanny – “Sledgehammer”

Nowy, kinowy “Star Trek” znany jest z mieszania gatunków. W Paramount Pictures upodobali sobie łączenie kadrów science fiction z muzyką popularną oraz rockową. “Beyond” jest tego najnowszą ofiarą.

O zwiastunie jako takim nie mogę powiedzieć złego słowa. Efektowne ujęcia, patetyczne dialogi, masa efektów specjalnych – z chęcią zobaczę to na wielkim ekranie IMAX, przełączać umysł w stan biernego konsumowania efekciarskich treści. Tylko ta muzyka…

Producenci “Star Trek Beyond” do spółki z Rihanną doszli do wniosku, że trzeci zwiastun filmu to świetna okazja do debiutu nowego singla artystyki.

W najnowszym trailerze możecie usłyszeć fragment utworu Sledgehammer, który właśnie święci swoją medialną premierę. Producenci materiału reklamowego pokazali, że znają się na nowoczesnych technologiach i wręcz zachęcają, aby plik wideo oglądać z włączoną aplikacją Shazam. Dzięki temu od razu będziemy mogli przeskoczyć do czystej wersji utworu, bez nierealistycznych odgłosów kosmicznych wybuchów.

Zapewne dzięki obecności Rihanny materiał zyska kilkanaście tysięcy bonusowych wyświetleń. Zastanawia mnie tylko, jak do tego podchodzą starsi fani tej serii, pamiętający Star Treka z zupełnie innej strony. No chyba, że oni na nowej serii Paramount Pictures już dawno postawili krzyżyk.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Gra o tron” to najważniejszy serial w historii? Wolne żarty

Najpopularniejszy. Najgłośniejszy. Mający niespotykany rozmach. Najbardziej piracony. To tak. Ale poza wielkim szumem medialnym i szaleńczym uwielbieniem fanów „Gra o tron”, która właśnie dobiegła końca, niestety w rozczarowującym stylu, nie wprowadziła do telewizyjnego medium żadnej nowości.

Artykuł/Seriale 24.05.2019

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Na bogato – trzeci zwiastun “Star Trek Beyond” promuje nowy singiel Rihanny – “Sledgehammer””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...