Czekacie na 2 sezon “Paktu”? Jest pierwszy zwiastun

Seriale 28.06.2016
Czekacie na 2 sezon “Paktu”? Jest pierwszy zwiastun

Czekacie na 2 sezon “Paktu”? Jest pierwszy zwiastun

“Pakt”, polski serial produkcji HBO, doczekał się sprzecznych opinii. Jedni tytuł chwalą, inni narzekali na źle poprowadzoną narrację i niespójną fabułę. Mnie “Pakt” przypadł do gustu i z przyjemnością obejrzę zapowiedziany jakiś czas temu drugi sezon serialu. Już teraz możemy zobaczyć w sieci jego zapowiedź.

Pierwszy zwiastun “Paktu”, który pojawił się na fanpage’u stacji HBO nie zdradza za wiele. Wiemy, że w roli głównego bohatera ponownie zobaczymy Piotra Grodeckiego, dziennikarza, w którego wcielił się Marcin Dorociński. W drugim sezonie produkcji pojawi się też Magdalena Popławska, którą zobaczyć możemy w zwiastunie. Akcja nadchodzących odcinków zapowiada się dramatycznie i przejmująco. Monolog, który wypowiada Marcin Dorociński sugeruje, że przed nami wiele tajemnic do odkrycia. A tym towarzyszyć zapewne będą wielkie emocje.

Drugi sezon “Paktu” ma dotyczyć nowych wydarzeń, a z pierwszą serią łączyć go będzie postać Piotra Grodeckiego. Akcja toczyć ma się na Śląsku. W pierwszym sezonie Grodecki prowadził prywatne śledztwo związane z wielką burzą medialną oraz śmiercią własnsnego brata. Co tym razem nas czeka? O tym przekonamy się pewnie niebawem, choć dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że drugi sezon zobaczymy już jesienią lub na początku przyszłego roku. Ja czekam!

Teksty, które musisz przeczytać:

Keanu Reeves w „Replikantach”, „To: Rozdział 2” i „Wychowane przez wilki”. HBO ogłasza kilkadziesiąt nowości na październik

HBO oficjalnie ogłosiło ramówkę na najbliższy miesiąc. Październik 2020 przyniesie widzom stacji kilkadziesiąt głośnych tytułów, w tym hollywoodzkie filmy i zupełnie nowe seriale. Na liście pociągających produkcji znajdziemy takie dzieła jak „Wychowane przez wilki”, „Mroczne wody”. „To: Rozdział 2” czy „Małe kobietki”. Pełna lista poniżej.

Artykuł/TV 24.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...