Dwa świetne seriale kryminalne odkodowane w HBO GO

Seriale 28.06.2016
Dwa świetne seriale kryminalne odkodowane w HBO GO

Dwa świetne seriale kryminalne odkodowane w HBO GO

HBO GO odkodowało pierwsze sezony dwóch znakomitych seriali kryminalnych – “Detektywa” oraz “Prawa ulicy”. Przedpremierowo na platformie jest też dostępny pilot nowej produkcji, zatytułowanej “Długa noc”. 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać pierwszych sezonów “Detektywa” i “Prawa ulicy”, macie doskonałą okazję, by to nadrobić. Oba tytuły uznawane są za jedne z najlepszych seriali w dziejach telewizji – ten drugi do dziś gości we wszystkich zestawieniach telewizyjnych produkcji wszech czasów, ten pierwszy zaś na nowo zdefiniował ich jakość. “Prawo ulicy” to hipnotyczna opowieść o wojnie policjantów z narkotykowymi bossami z doskonale nakreśloną psychologią postaci, perfekcyjnie zagrana i napisana. Serial dorobił się pięciu sezonów. “Detektyw” to mroczna historia, której bohaterami jest para policjantów z wydziału kryminalnego, zaangażowanych w śledztwo w sprawie morderstwa, które może mieć podtekst rytualny. Seria składa się z dwóch sezonów, ale na dobrą sprawę nie są one ze sobą powiązane – pierwszy, odkodowany w HBO GO, jest zdecydowanie lepszy.

true-detective-trailer-hbo-go

Na platformie VOD HBO przedpremierowo znalazła się także odkodowany pilotażowy odcinek serialu “Długa noc”. To kolejna intrygująca propozycja stacji, która łączy w sobie wątki kryminalne, obyczajowe, sądowe i społeczne, opowiadająca o niesłusznie oskarżonym o morderstwo studencie, który musi dowieść swojej niewinności. Telewizyjna premiera odbędzie się 11 lipca, pilot jest dostępny w platformie nieodpłatnie do 10 lipca tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...