“Deadpool 2” najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku

Film 27.06.2016
“Deadpool 2” najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku

“Deadpool 2” najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku

Simon Kinberg, producent “Deadpoola”, zapowiedział, że – o ile nie wydarzy się nic nieoczekiwanego – sequel filmu będzie miał premierę już w 2018 roku.

Zdjęcia do sequela ekranizacji komiksu “Deadpool” rozpoczną się na początku przyszłego roku. Prace nad scenariuszem są już bardzo zaawansowane i jego finalna wersja powinna być gotowa już niebawem. Oznacza to, że jeżeli po drodze nie wystąpią żadne komplikacje, film trafi do kin już w 2018 roku, a więc dwa lata po premierze części pierwszej.

deadpool 2222

W obsadzie nowego “Deadpoola” zobaczymy ponownie Ryana Reynoldsa, obok którego pojawią się między innymi Gina Carano, Morena Baccarin, Ed Skrein oraz TJ Miller. Scenariusz napiszą, tak jak w przypadku części pierwszej, Rhett Reese i Paul Wernick, a reżyserem filmu będzie Tim Miller. Cóż, zwycięskiego składu się nie zmienia. Pozostaje trzymać kciuki, by sequel okazał się równie udany co pierwszy “Deadpool”. I by ponownie dostał kategorię wiekową “R”, bo to w dużej mierze właśnie to – czy raczej wynikające z niej odważne i dla niektórych kontrowersyjne poczucie humoru – zadecydowało o sukcesie tego widowiska.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Deadpool 3” będzie oficjalną częścią MCU. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do produkcji dla dorosłych widzów

Widzowie wiedzą już coraz więcej na temat 4. i 5. fazy Marvel Cinematic Universe, ale w zaplanowanym harmonogramie tytułów znaleźć można jeszcze kilka białych plam. Na szczęście kategorię „niepewne” opuścił właśnie „Deadpool 3”, który już oficjalnie został przedstawiony jako część łączonego filmowego uniwersum. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o tej produkcji?

News/Film 11.01.2021

Dołącz do dyskusji (7)

7 odpowiedzi na ““Deadpool 2” najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku”

 1. O sukcesie zdecydowało zrozumienie tej postaci przez reżysera i scenarzystów :) Kategoria wiekowa “R” to jest jedyny wariant by Deadpool był Deadpoolem.

 2. Dopiero w 2018 roku? Nie lubię zapowiedzi filmów, które na ekrany wejdą w dalekiej przyszłości. Podobnie ma się sprawa z filmem “Avatar”, a konkretnie z jego kolejnymi częściami.

  W ogóle to czasem za głowę się chwytam jak czytam wiadomości w serwisach internetowych. Przed chwilą na serwisie interia.pl przeczytałem, że:

  “Cztery lata edukacji wczesnoszkolnej, 8-letnia podstawówka i 4-letnie liceum – proponuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Reforma przypieczętuje likwidację gimnazjów.”

  16 lat nauki i potem jeszcze studia? Jeśli licencjackie (czyli 3 letnie), to łącznie 19 lat nauki, ale jeśli magisterskie (czyli 5 letnie), to 21 lat nauki! A jeśli technikum (5 letnie) zamiast liceum (4 letnie), to 22 lata nauki! I w jakim wieku miało by się zacząć tą “edukację wczesnoszkolną”? Stare dobre czasy jak było 8 lat podstawówki, później liceum/technikum i później studia. Niestety nie idzie cofnąć się w czasie i trzeba żyć w realiach takich jakie są. Na szczęście można na dłuższą chwilę wyłączyć się z tego wszystkiego i zanurzyć w oglądanym filmie. W tym przypadku w sequelu “Deadpoola”. Ale na ten niestety będzie trzeba czekać jeszcze prawie 2 lata.

  • Jest aktualizacja na interia.pl:

   “Jak mówiła Zalewska, w klasach I-IV szkoły podstawowej będzie “poziom podstawowy”, zaś w kasach V-VIII – “poziom gimnazjalny”. Następnie uczniowie będą mieli do wybory czteroletnie liceum ogólnokształcące, pięcioletnie technikum lub dwustopniową szkołę branżową (która zastąpić ma dzisiejsze szkoły zawodowe).”

   Czyli będzie tak jak było kiedyś.

  • 8+4=16? Ciekawe masz obliczenia kolego. Uważam, że niektórzy skorzystają z tych 8 lat podstawówki… A tak dla tych co z matmą stoją na bakier, nawet z dodawaniem, nie martwcie się, będziecie się uczyć tyle samo lat jak było dotąd: 6+3+3(4)=8+4(5)=12(13)
   Pozdro 600!

   • Ale zobacz na ten cytat, co wkleiłem. Ja go zrozumiałem tak, że PRZED podstawówką będą jeszcze 4 lata “edukacji wczesnoszkolnej”. 4+8+4=16. Poza tym – przeczytaj jeszcze raz treść mojej poprzedniej wypowiedzi. Wynika z niej jasno, że zrozumiałem cytat tak jak zrozumiałem i na tym oparłem moje obliczenia.

    Później dali dokładniejszy opis, który też wkleiłem.

    Ja już mam podstawówkę, szkołę średnią i wyższą – za sobą. A zaciekawił mnie ten temat, bo wychowałem się na starym modelu i czytam, że będą (znowu) zmieniać. Ale zmienią teraz właśnie na ten, na którym się wychowałem. I dobrze.

    Zostań na splay.pl i komentuj z nami wpisy.

 3. Czy tylko mi ten film sie jie podobal? Jestem fanem avengersow, irona itp ale ten dedpool to byl dla mnie taki pastiż gdzie nie bylo zadnej akcji tylko monolgoi pt. “ĄĘ jestem świetny, śmiejscie się z moich żartow i mnie podziwiajcie” zero akcji czy przygody.

  • Wśród mnich znajomych ocenił bym że 90% osób było zadowolonych z filmu i ja sam również na niego nie narzekałem. A pośród moich znajomych znajdują się również wielcy fani avengersów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...