YouTube zamawia swój pierwszy wysokobudżetowy serial – “Step Up”

Seriale 24.06.2016
YouTube zamawia swój pierwszy wysokobudżetowy serial – “Step Up”

YouTube zamawia swój pierwszy wysokobudżetowy serial – “Step Up”

Taneczne widowisko “Step Up” doczekało się kilku sequeli, a niebawem częścią franczyzy stanie się także serial. Produkcja została zamówiona przez YouTube. 

“Step Up” zostanie tym samym pierwszym wysokobudżetowym serialem fabularnym, stworzonym dla YouTube. Nie znamy szczegółów i dokładnych kwot, ale zgodnie z zapowiedziami widowisko ma dorównać serialom produkowanym przez stacje telewizyjne czy Netfliksa. Jeżeli nie będzie to tylko jednorazowy wyskok – a nic nie wskazuje na to, by miało tak być – rynek dorobi się kolejnego poważnego gracza.

step up

Producentami serialowego “Step Up” będą między innymi Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum, gwiazdy filmu z 2006 roku, który stał się podstawą dla powstającej serii. Fabuła skupi się na uczniach szkoły tanecznej i będzie wypełniona emocjonującymi i widowiskowymi scenami tanecznymi. Produkcja będzie dostępna w ramach płatnej subskrypcji YouTube Red. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku, premiera zapowiadana jest na rok 2017.

Teksty, które musisz przeczytać:

Co jest nie tak ze współczesnymi serialami science fiction? Niszczą je nostalgia i brak wizji

Na papierze wydaje się, że science fiction na małym ekranie ma się bardzo dobrze. Telewizja nigdy wcześniej nie była tak chętna na produkowanie seriali z tego gatunku. Niestety, ilość nie przekłada się na jakość, co potwierdzają choćby „Another Life”, „Origin” czy 2. sezon „Westworld”. Dlaczego w ostatnich latach tak rzadko dostajemy udane dzieła sci-fi?

Felieton/Seriale 31.07.2019

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “YouTube zamawia swój pierwszy wysokobudżetowy serial – “Step Up””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...