Jeszcze więcej dobra! “Archer” przedłużony o trzy kolejne sezony

Seriale 22.06.2016
Jeszcze więcej dobra! “Archer” przedłużony o trzy kolejne sezony

Jeszcze więcej dobra! “Archer” przedłużony o trzy kolejne sezony

“Archer”, jeden z najlepszych – a już na pewno: najzabawniejszych – seriali animowanych został przedłużony o trzy kolejne sezony. Jeszcze do niedawna przyszłość produkcji była niepewna.

“Archer” to amerykański serial animowany, opowiadający o losach pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). To wyśmienita parodia produkcji szpiegowskich, sensacyjnych i nie tylko, bezlitośnie wykpiwająca klisze i archetypy, jakimi obrosły. Choć wiele elementów scenografii przywodzi na myśl stylistykę lat sześćdziesiątych, bohaterowie serialu używają nowoczesnych technologii, a wiele z problemów bezpośrednio odnosi się do współczesności.

archer_top

“Archer” dotychczas doczekał się 6 sezonów, w ramach których wyemitowanych zostało 75 odcinków – ostatni jak dotąd w kwietniu 2015 roku. Aż do teraz nie było pewności, czy animacja doczeka się kontynuacji – plany odpowiedzialne za jej produkcję stacji FX pozostawały niejasne, fabuła także mogła wskazywać na to, że serial zostanie zakończony. Dziś jednak wiemy już, że powstaną jeszcze przynajmniej trzy serie. Pierwsza z nich ujrzy światło dzienne na początku 2017 roku. W Polsce “Archera” można było oglądać na kanale FOX Polska, obecnie wszystkie odcinki z polskimi napisami dostępne są w platformie Netflix. 

Czytaj także: Szpieg taki, jak Sterling Archer

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...