Animowany serial “Pogromcy duchów” trafi na ekrany w 2018 roku

Seriale 21.06.2016
Animowany serial “Pogromcy duchów” trafi na ekrany w 2018 roku

Animowany serial “Pogromcy duchów” trafi na ekrany w 2018 roku

Do premiery nowej wersji filmu “Pogromcy duchów” pozostał jeszcze niespełna miesiąc, tymczasem Sony już nosi się z zamiarem dalszej eksploatacji marki. W planach jest stworzenie serialu animowanego.

Nad produkcją czuwać będzie Ivan Reitman, reżyser oryginalnych “Pogromców duchów” z 1984 roku i sequela z 1989. Serial ma nazywać się “Ghostbuster: Ecto Force” i opowiadać na nowym pokoleniu Pogromców, a jego akcja rozgrywać się będzie w roku 2050. Premiera planowana jest na przyszły rok.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy “Pogromcy duchów” doczekają się animowanego serialu. W latach 1986-1992 emitowana była wykreowana przez Dana Aykroyda oraz Harolda Ramisa produkcja “The Real Ghostbusters”, na którą złożyło się w sumie 140 odcinków, podzielonych na 7 sezonów.

ghostbusters 2016 pogromcy duchów

Nowa wersja filmowych “Pogromców duchów” trafi do kin 14 lipca. Reboot opowiadać będzie o żeńskiej drużynie, w skład której wchodzą Abby Yates (Melissa McCarthy), Erin Gilbert (Kristen Wiig), Kate McKinnon (Jillian Holtzmann) i Leslie Jones (Patty Tolan). Reżyserem widowiska jest Paul Feig (“Biuro”, “Druhny”, “Agentka”), a za scenariusz odpowiada Katie Dippold (“Gorący towar”, “Parks and Recreation”).

Teksty, które musisz przeczytać:

„Uncharted”, „Morbius” i „Pogromcy duchów” z nowymi datami premier. Blockbustery Sony przesunięte – premiery nie wcześniej niż w 2021 roku

Sony zdecydowało się przesunąć swoje najważniejsze, planowane na ten rok premiery. Nie zobaczymy więc wielu blockbusterów, na które kinomaniacy od dawna ostrzyli sobie pazury. Tym samym na „Uncharted”, „Morbius”, „Pogromcy duchów: Dziedzictwo” czy „Misję Greyhound” trafią na ekrany kin dopiero w 2021 roku.

News/Film 31.03.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...