Sky Force Reloaded – najlepsza mobilna gra Shoot ’em up powstała w Gliwicach. W dodatku jest za darmo

Mobile 10.06.2016
Sky Force Reloaded – najlepsza mobilna gra Shoot ’em up powstała w Gliwicach. W dodatku jest za darmo

Gdyby nie to, że mieszkam w Katowicach, raczej nie powiązałbym międzynarodowego hitu Sky Force z gliwickim studiem Infinite Dreams. Polaków z kolei trzeba docenić, a ich flagowy produkt – grę Sky Force Reloaded – naprawdę warto zainstalować do pamięci smartfona.

Mam wielką słabość do wymierającego gatunku Shoot ’em up. W najprostszym ujęciu, to taki zbiór tytułów, w których gracz ma za zadanie niszczyć wszystko, co pojawia się na ekranie, jednocześnie omijając pociski i jednostki przeciwnika. To właśnie Shoot ’em up królowało dawniej w polskich salonach z grami, co na pewno doskonale pamiętają starsi internauci.

Teraz Shoot ’em up powraca, za sprawą świetnego Sky Force Reloaded od gliwickiego Infinite Dreams.

O darmowej aplikacji na Androida oraz iOS piszę nie tylko dlatego, że powstała w naszym kraju. To tylko wisienka na torcie. Sky Force Reloaded to po prostu piekielnie dobra gra, z cudowną grafiką z trójwymiarowymi elementami oraz wciągającymi mechanizmami rozgrywki.

Wzorem większości gier z tego gatunku, naszym zadaniem jest strzelać do fal wrogów pojawiających się na ekranie. Poziom po poziomie, na naszej drodze stają coraz wymyślniejsze maszyny, o większej i większej sile ognia. Na całe szczęście my również mamy coś do powiedzenia w tej kwestii, ulepszając własną stalową bestię.

Oczywiście nie mogło zabraknąć epickich walk z tak zwanymi bossami, czyli gigantycznymi przeciwnikami o wielkiej wytrzymałości, ale również wielu wrażliwych punktach. To właśnie potyczki z tymi najważniejszymi przeciwnikami sprawiły, że znowu poczułem magię automatów, do których wrzucało się żetony.

Co najlepsze, zainstalowanie Sky Force Reloaded nic was nie kosztuje. Chociaż gra posiada wszyte mikro-transakcje, początkowo w ogóle nie będziecie mieli powodu, aby z nich korzystać. Tytuł tego kalibru, z taką grafiką, tak grywalna i tak efektowna, w dodatku za darmo? Tego naprawdę trzeba spróbować.

Darmowe Sky Force Reloaded pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy:

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...