Śpiewać każdy może – zobacz trailer muzycznej animacji “Sing”

Film 25.05.2016
Śpiewać każdy może – zobacz trailer muzycznej animacji “Sing”

Śpiewać każdy może – zobacz trailer muzycznej animacji “Sing”

W sieci zadebiutował trailer nowej animacji wyprodukowanej przez studio Illumination Entertainment, odpowiedzialne za powołanie do życia Minionków.

Ich najnowsza produkcja opowiada o misiu koala, imieniem Buster Moon, który chcąc ratowac swój teatr przed ruiną, postanawia zorganizować konkurs piosenki.

W filmie usłyszymy całą masę znanych przebojów muzyki pop, od Let’s Dance Davida Bowie’ego i Sledgehammer Petera Gabriela po Stay With Me Sama Smitha i Bad Romance Lady Gagi.

W wersji oryginalnej, głosów postaciom użyczyli m.in. Matthew McConaughey, Scartlett Johansson i Reese Witherspoon. Światowa premiera animacji “Sing” będzie mieć miejsce 21 grudnia 2016 roku, natomiast reszta świata zobaczy ją na początku 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Śpiewać każdy może – zobacz trailer muzycznej animacji “Sing””

  1. Nie ma co ukrywać, jest to bardzo wyraźna odpowiedź na Zootopię od Disneya. Pomysł mi się podoba, zobaczymy jeszcze jak z postaciami. Na razie mamy tu 2 wyraźne szablony: niedoceniona żona, oraz chłopak który chce robić coś innego niż robi. Mam nadzieje że zrobią coś z tymi postaciami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...