Snoop Dogg ogłosił datę premiery nowego albumu

Muzyka 25.05.2016
Snoop Dogg ogłosił datę premiery nowego albumu

Snoop Dogg ogłosił datę premiery nowego albumu

Nadchodzący album będzie nosił tytuł “The Return of Doggystyle” i w swojej koncepcji ma być sequelem do debiutu Snoop (wtedy jeszczie Doggy) Dogga, wypuszczonego w 1993 roku “Doggystyle”.

Album ukaże się 1 lipca tego roku. Informację ujawnił sam raper wspominając o fakcie na facebook’owym video (ostatnie sekundy nagrania).

Producent albumu, Just Blaze (znany przede wszystkim z produkcji utworów Jaya-Z na albumach “The Blueprint”, “The Blueprint 2” i “The Black Album”), opisuje brzmienie albumu jako “updated G-funk”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marihuana, muzyka, rasizm i Snoop Dogg. Netflix zrobił dokument o historii palenia trawy w USA – zwiastun

Nie od dzisiaj jest wiadomo, że Netflix stał się domem dla wielu produkcji, które nie miałyby szans na realizację w telewizji. Niepokorność serwisu często przyciąga gwiazdy i nie inaczej jest w przypadku dokumentu „Grass is Greener”. Do produkcji, która opowie o historii palenia marihuany, zostali zaangażowani raperzy Snopp Dogg, Killer Mike i Darryl „DMC” McDaniels.

Trailer/Film 16.04.2019

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Snoop Dogg ogłosił datę premiery nowego albumu”

  1. Prequel teasera trailera nagrania jak odchrząknął zanim zaczął mówić o dacie premiery nowego albumu, który będzie sequelem? Już nie mogę się doczekać, żeby to usłyszeć! Ustawię to sobie jako dzwonek w smartphonie! Albo nie! Ustawię to sobie jako alarm na smartwatchu! Albo jedno i drugie! Ale jazda! Kumple z kwadratu będą mi zazdrościć! A ten chudy da mi się przejechać na kolarzówie! I może wreszcie ta blondyna zwróci na mnie uwagę. W sumie to ostatnie jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...