Serialowy “Star Trek” z pierwszym teaserem

Seriale 19.05.2016
Serialowy “Star Trek” z pierwszym teaserem

Serialowy “Star Trek” z pierwszym teaserem

W sieci wylądował pierwszy teaser nowego serialu “Star Trek”, który w najmniejszym nawet stopniu nie zdradza tego, czego możemy się spodziewać po tym telewizyjnym widowisko, zdradza za to jej logo. 

“Star Trek” obchodzi w tym roku pięćdziesiąte urodziny. Z tej okazji stacja CBS, trzymająca w garści prawa do tej marki, jakiś czas temu ogłosiła, że przymierza się do wyprodukowania nowego serialu osadzonego w tym uniwersum. Jego producentem jest Alex Kurtzman, czyli osoba odpowiedzialna za realizację pełnometrażowego “Star Treka” z 2009 roku i jego sequela, “W ciemność” z 2013 roku.

Wiele więcej na temat tego serialu w tej chwili nie wiemy, efektowny, choć w gruncie rzeczy pozbawiony treści teaser obiecuje “nowe załogi, nowych przeciwników i nowych bohaterów”. To wiedzieliśmy już jednak wcześniej – podczas ogłoszenia nowej telewizyjnej produkcji wykorzystującej franczyzę “Star Trek” informowano, że będzie ona skupiała się na odkrywaniu nieznanych światów przez nigdy wcześniej niespotykane postaci.

Premiera serialu “Star Trek” zaplanowana jest na rok 2017, więcej szczegółów powinniśmy zatem poznać już niebawem.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Gra o tron” to najważniejszy serial w historii? Wolne żarty

Najpopularniejszy. Najgłośniejszy. Mający niespotykany rozmach. Najbardziej piracony. To tak. Ale poza wielkim szumem medialnym i szaleńczym uwielbieniem fanów „Gra o tron”, która właśnie dobiegła końca, niestety w rozczarowującym stylu, nie wprowadziła do telewizyjnego medium żadnej nowości.

Artykuł/Seriale 24.05.2019

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Serialowy “Star Trek” z pierwszym teaserem”

  1. Dobrze, już było zbyt długo bez serialowego Star Treka. Jeśli tylko nie pójdą w stronę Enterprise, to powinno być dobrze :)

  2. za produkcję odpowiedzialny będzie Bryan Fuller, radziłbym bardziej się zapoznać z tematem zanim się napisze głupoty….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...