Będzie spin-off “Legionu samobójców” poświęcony Harley Quinn

Film 17.05.2016
Będzie spin-off “Legionu samobójców” poświęcony Harley Quinn

Będzie spin-off “Legionu samobójców” poświęcony Harley Quinn

“Legion samobójców” trafi do kin dopiero w sierpniu, tymczasem najprawdopodobniej jeszcze przed premierą DC Entertainment i Warner Bros. zdecydują się zamówić spin-off tego widowiska, który skupiać się będzie na postaci Harley Quinn. 

Grana przez Margot Robbie Harley Quinn będzie jedną z głównych bohaterek “Legionu samobójców”. Była psychiatra w szpitalu Arkham, a później ulubiona pomocnica Jokera najpewniej doczeka się też własnego filmu. Projekt ruszył ponoć z inicjatywy samej Robbie, która przygotowując się do roli zafascynowała się komiksowym uniwersum DC i istniejącymi w nim kobiecymi postaciami. Dwudziestopięcioletnia aktorka, znana między innymi z “Wilka z Wall Street”, ma nie tylko wcielić się w Quinn, ale też wyprodukować spin-off.

harley quinn margot robbie

Szczegóły produkcji pozostają nieznane. Nie wiadomo ani jak tytuł miałaby nosić, ani kiedy trafi na kinowe ekrany, nie wspominając już o fabule czy obsadzie widowiska. Margot Robbie zaangażowała już do spin-offu scenarzystkę, której nazwisko pozostaje nieujawnione. Harley Quinn to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych postaci z “Legionu samobójców”, niemniej jednak DC i Warner Bros. sporo ryzykują, zamawiając to dzieło tak wcześnie. Zachodzi bowiem ryzyko, że “Legion…” powtórzy wątpliwy sukces filmu “Batman vs Superman” i niewielu widzów będzie zainteresowane filmem o Harley.

Teksty, które musisz przeczytać:

Snyder Cut może zmienić Hollywood. Fani walczą o kontynuację „Daredevila” i wersję reżyserską „Legionu samobójców”

Fani „Ligi Sprawiedliwości” wierzący, że gdzieś za chaotyczną i nijaką wersją kinową kryje się prawdziwe arcydzieło, po kilku latach walki mogą zacząć świętować. Tak zwane Snyder Cut trafi na HBO Max w 2021 roku. A sukces fanowskiej inicjatywy sprawił, że o swoje zaczęli walczyć też widzowie „Daredevila” i „Legionu samobójców”.

Artykuł/Film 25.05.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Będzie spin-off “Legionu samobójców” poświęcony Harley Quinn”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...