Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie “Deadpoola”

YouTube 11.05.2016
Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie “Deadpoola”

Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie “Deadpoola”

Jeżeli ostatnich lat nie przesiedzieliście w pozbawionej internetu jaskini, zapewne kojarzycie youtubowy kanał Screen Junkies, odpowiedzialny za znakomitą serię “Honest Trailers” – szczere zwiastuny. Tym razem ekipa wzięła na tapet film “Deadpool”, a w materiale pojawił się sam… Ryan Reynolds!

Na wypadek, gdybyście jednak spędzili minione lata w jaskini – “Honest Trailers” to seria, której twórcy bezlitośnie kpią z niedoróbek i nieścisłości najgłośniejszych filmowych premier, wyśmiewają błędy i absurdy w scenariuszu. Wszystko to oczywiście wyolbrzymiając lub montując materiał pod pewną tezę, parodiując przy tym rzeczywiste zwiastuny, byleby było jak najbardziej zabawnie. I to na ogół udaje się doskonale.

W najnowszym materiale ekipa Sceen Junkies postanowiła rozprawić się z filmem “Deadpool”. Prawdziwą niespodzianką jest w nim udział Ryana Reynoldsa, aktora, który wcielił się w postać głównego bohatera tego widowiska. Reynolds, którego głos został podłożony do scen wyjętych z materiałów promocyjnych produkcję, komentuje, dorzuca zabawne uwagi, nie stroni też od charakterystycznych dla tej postaci żartów. To zdecydowanie trzeba zobaczyć. Ale uwaga! Szczery zwiastun najeżony jest spoilerami.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Deadpool 3” będzie oficjalną częścią MCU. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do produkcji dla dorosłych widzów

Widzowie wiedzą już coraz więcej na temat 4. i 5. fazy Marvel Cinematic Universe, ale w zaplanowanym harmonogramie tytułów znaleźć można jeszcze kilka białych plam. Na szczęście kategorię „niepewne” opuścił właśnie „Deadpool 3”, który już oficjalnie został przedstawiony jako część łączonego filmowego uniwersum. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o tej produkcji?

News/Film 11.01.2021

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie “Deadpoola””

 1. Drobna nieścisłość. Ryan nie pojawia się bezpośrednio w stroju deadpoola w szczerym zwiastunie. Wszystkie materiały wideo są z filmu, materiałów promocyjnych, sceny po napisach i filmu promującego badanie pod kątem raka jąder. W szczerym zwiastunie jest więc tylko głos Ryana dograny i nałożony na te filmiki. Całość jest akcją promującą premierę deadpoola na Blu-ray/DVD

  • A film jest żenujący, przereklamowany, i nudny. Fajne są tylko nierealistyczne efekty (wybuchy, rozpierducha, itd.). Taka żenada na jeden raz do popcornu w nudny wieczór (co generalnie przy takiej pogodzie nie powinno się zdarzyć). Jakby to był serwis filmowy to bym napisał 4/10.

   • Widzę, że artykuł został już poprawiony, więc mój poprzedni komentarz traci na znaczeniu. (szkoda tylko, że autor ani słowem nie wspomina, że wprowadził jakiś update).
    A co do tekstu, że Deadpool to słaby film – on nie mógł być inny. Deadpool jest płytkim bohaterem jadącym na wybuchach, wygłupach i żenujacych żartach. Jeśli oczekiwałeś czegoś innego, to ktoś Ci źle doradził wybór filmu. Biorąc pod uwagę aki powinien bć deadpool a jaki powstał to ja bym dał 9/10 (minus za upchanych na siłę x-menó)

     • Miałem tylko na myśli fakt, że jak ktoś wejdzie i najpierw przeczyta artykuł, a później mój komentarz to będzie się zastanawiał “o co debilowi chodzi?”. A wystarczyłoby w odpowiedzi na mój komentarz napisać “dzięki, poprawione”.

     • Racja, mogłem tak zrobić. Tak czy inaczej wydaje mi się, że po tej dyskusji będzie to już dla wszystkich jasne. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...