Rafał Masny z Abstrachuje startuje z nowym kanałem – TO JUŻ JUTRO

YouTube 10.05.2016
Rafał Masny z Abstrachuje startuje z nowym kanałem – TO JUŻ JUTRO

Rafał Masny z Abstrachuje startuje z nowym kanałem – TO JUŻ JUTRO

Rafał Masny czyli jedna trzecia trio Abstrachuje postanowił założyć swój własny kanał. Nowa działalność youtubera, który jak zapewnił wcale nie zamierza odejść z zespołu, który tworzy razem z Czarkiem Jóźwikiem i Robertem Pasutem, nazywa się TO JUŻ JUTRO.

Na swoim kanale, którego zapowiedź mogliśmy niedawno zobaczyć na YouTubie, Rafał Masny będzie zajmował się teraźniejszością. Youtuber zamierza opowiedzieć swoim widzom o przełomach technologicznych, o tym jak zmienia się świat, który nieustannie pędzi do przodu. Tym razem zobaczymy więc członka AbstrachujeTV w wersji bardziej na serio. Co z tego wyjdzie dopiero się przekonamy, ale zajawka nowego formatu, wprowadzająca w klimat serii znajduje się już na nowym kanale Masnego.

Te dwa wideo, które zostały opublikowane dają nadzieję, że TO JUŻ JUTRO naprawdę będzie czymś ciekawym. Lekka forma wzbogacona o wiedzę i przemyślenia z pewnością spodoba się nie tylko fanom AbstrachujeTV.

Ja jestem dobrej myśli i czekam na pierwszy, pełny odcinek. Z przyjemnością obejrzę, co też Masny nam zgotował. Zwłaszcza, że – jak można wywnioskować po zapowiedzi – youtuber sprawdza się nie tylko w komediowej formule.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Rafał Masny z Abstrachuje startuje z nowym kanałem – TO JUŻ JUTRO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...