Już dziś w nocy premiera 6 sezonu “Gry o tron”. Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO

Seriale 24.04.2016
Już dziś w nocy premiera 6 sezonu “Gry o tron”. Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO

Już dziś w nocy premiera 6 sezonu “Gry o tron”. Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO

Już dziś w nocy o godzinie 3:00 na HBO, a także w serwisie HBO GO zostanie opublikowany pierwszy odcinek szóstego sezonu “Gry o tron”. Pierwszy epizod będzie udostępniony dla wszystkich zupełnie za darmo w platformie internetowej stacji.

Szósta seria “Gry o tron” liczyć będzie dziesięć odcinków. Fabuła sztandarowej produkcji HBO wyprzedziła już częściowo losy bohaterów opisane w dotychczas wydanych książkach George’a R. R. Martina. Pierwszy odcinek serialu będzie nosić tytuł “The Red Woman”. Epizod skupi się prawdopodobnie na postaci Lady Melisandre, która – jak twierdzą niektórzy fani serialu – związana będzie z powrotem słynnego Jona Snowa, w którego wciela się Kit Harington.

To właśnie dalsze losy Jona Snowa budzą największe zainteresowanie sympatyków serialu przed startem nowego sezonu. Udostępnione materiały promocyjne zdradzają, że postać ta jest martwa, ale jednocześnie – że jeden z najbardziej lubianych bohaterów nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Producenci “Gry o tron” zdradzili też niedawno, że w 6 serii będziemy świadkami największej bitwy w historii telewizji. Bez wątpienia jest więc na co czekać.

gra o tron szósty sezon jon snow

Szósty sezon “Gry o tron” obejrzymy wyłącznie w HBO lub w HBO GO. Tylko pierwszy odcinek serii będzie udostępniony dla wszystkich bezpłatnie. Pozostałe dziewięć epizodów będzie można zobaczyć w sieci tylko jeśli posiada się dostęp do platformy.

Czytaj także:

Producenci serialu „Gra o tron” obiecują, że 6 sezon nie zdradzi fabuły kolejnej książki Martina

Obawiam się, że to będzie najgorszy sezon „Gry o tron”

Co nowy zwiastun 6 sezonu „Gry o tron” mówi nam o nadchodzących wydarzeniach?

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (16)

19 odpowiedzi na “Już dziś w nocy premiera 6 sezonu “Gry o tron”. Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...