MTV wznowi serię “Unplugged”

Muzyka 22.04.2016
MTV wznowi serię “Unplugged”

MTV wznowi serię “Unplugged”

MTV, które z najpopularniejszej stacji muzycznej na świecie stało się najpopularniejszą stacją o obchodzących szesnaste urodziny nastolatkach w ciąży umawiających się na randki z mamami swoich kolegów, zamierza przywrócić na antenę jeden ze swoich najbardziej znanych i najlepszych programów. Mowa oczywiście o “MTV Unplugged”. 

“MTV Unplugged” to popularny i wielokrotnie nagradzany program, w którym znani artyści prezentowali swój repertuar w wersji akustycznej. Wiele z tych koncertów zostało po zarejestrowaniu wydanych w formie albumów muzycznych. Show emitowane było od końca lat osiemdziesiątych. Początkowo regularnie, z czasem coraz rzadziej. Ostatnia jak dotąd odsłona, podczas której wystąpiła Miley Cyrus, miała miejsce w styczniu 2014 roku. W “MTV Unplugged” udział wzięli między innymi Björk, Bob Dylan, Coldplay, The Cranberries, Eric Clapton, Florence and the Machine, Nirvana, R.E.M., a także Kult i Hey.

Stacja ogłosiła niedawno chęć powrotu do swoich muzycznych korzeni. Jednym z flagowych projektów tego zwrotu ma być powrót “MTV Unplugged”, emitowanego – tak jak na początku – regularnie. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie pierwszy koncert w ramach tego programu zostanie nagrany jeszcze w tym roku. Oprócz “Unplugged”, stacja zamówiła także kilka innych programów, których motywem przewodnim będzie muzyka. To się nazywa dobra zmiana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...