Nie mogło być inaczej! To już pewne – będzie “Deadpool 2”

Film 15.04.2016
Nie mogło być inaczej! To już pewne – będzie “Deadpool 2”

Nie mogło być inaczej! To już pewne – będzie “Deadpool 2”

Tak, pogłoski stały się faktem! “Deadpool” z Ryanem Reynoldsem w roli głównej na pewno doczeka się kontynuacji. Film, który zachwycił wszystkich na kilku poziomach – od promocji sugerującej, że to tak naprawdę komedia romantyczna (cóż, poniekąd czasem trudno się z tym nie zgodzić), poprzez rewelacyjną i wciągającą fabułę okraszoną humorem, aż po zyski jakie przyniósł – zobaczymy ponownie na wielkim ekranie.

Kiedy to się stanie, jeszcze nie wiadomo, ale już możemy zacierać ręce z uciechy. Pierwsza część “Deadpoola” to prawdziwy majstersztyk i miła odmiana po innych super-bohaterskich filmach. Deadpool jest niepokorny, mówiąc kolokwialnie, ma jaja i potrafi naprawdę rozbawić. Choć film, który w Polsce mogliśmy zobaczyć z okazji tegorocznych Walentynek, wydawał się dziełem skończonym, trudno dziwić się twórcom, że chcą pociągnąć dalej tę historię. To olbrzymi sukces, a jak wiemy po licznych sequelach, prequelach i rebootach dobrze sprzedających się serii – kury znoszącej złote jajka się nie zabija.

Deadpool (Ryan Reynolds) reacts to Colossus’ (voiced by Stefan Kapicic) threats.W obsadzie nowego “Deadpoola” zobaczymy ponownie Ryana Reynoldsa. Scenariusz napiszą, tak jak w przypadku części pierwszej, Rhett Reese i Paul Wernick, a film wyreżyseruje Tim Miller. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na premierę. Może w przyszłe Walentynki?

Teksty, które musisz przeczytać:

„Deadpool 3” będzie oficjalną częścią MCU. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do produkcji dla dorosłych widzów

Widzowie wiedzą już coraz więcej na temat 4. i 5. fazy Marvel Cinematic Universe, ale w zaplanowanym harmonogramie tytułów znaleźć można jeszcze kilka białych plam. Na szczęście kategorię „niepewne” opuścił właśnie „Deadpool 3”, który już oficjalnie został przedstawiony jako część łączonego filmowego uniwersum. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o tej produkcji?

News/Film 11.01.2021

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Nie mogło być inaczej! To już pewne – będzie “Deadpool 2””

  1. To by było samobójstwo gdyby Deadpool nie doczekał się sequela. Fox wykreowało niesamowitą postać, zarówno jako bohatera pełnego filmu, jak i coś na wstawki w stylu pingwinów z madagaskaru, albo minionków (ich momenty w filmach Madagaskar czy Jak ukraść Księżyc są genialne, a ich występy w własnych filmach są torturą).

    • Ja się cieszę, bo jak po pierwszych żartach w “Deadpoolu” miałam mieszane uczucia, tak ogólnie całość mi się bardzo podobała i chwila wystarczyła, żeby mnie jednak rozśmieszyć. Dobry, rozrywkowy film.

      • Ja byłem ciut zawiedziony. Bo oczywiście część humorystyczna jak najbardziej “tak”, ale zabrakło równowagi w relacji humor/klimat. Zabrakło dla mnie tej poważnej części – nawet krwawa Rka nie smakowała odpowiednio podana w żartobliwej panierce.

  2. Jak dla mnie film był przereklamowany. Owszem, żarty były genialne, gagi tym bardziej (taksowkarz zdobył moje serce) ale nic poza tym – fabuła była przewidywalna, zakończenie znane niemalże od początku. Spodziewałem się czegoś lepszego i mam nadzieję, że zrobią robotę w 2 czesci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...