Zwiastun “Marseille”, francuskiej odpowiedzi na “House of Cards”

Seriale 04.04.2016
Zwiastun “Marseille”, francuskiej odpowiedzi na “House of Cards”

Zwiastun “Marseille”, francuskiej odpowiedzi na “House of Cards”

„Marseille” to francuski thriller polityczny, realizowany przez Netfliksa. Do internetu trafił pierwszy promujący go zwiastun, zapowiadający produkcję, która spodoba się wszystkim fanom “House of Cards”

“Marseille” nie jest po prostu francuską wersją “House of Cards”, choć poruszać będzie podobne tematy: ambicję, władzę, cynizm i bezwzględność świata polityki. Głównym bohaterem tej produkcji, której pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków, będzie Robert Taro (Gerard Depardieu), długoletni burmistrz Marsylii. W zbliżających się wyborach jest on zmuszony rywalizować o władzę z młodym i ambitnym kandydatem, którego niegdyś wyznaczył na swojego następcę, reprezentującym inne, nowoczesne podejście.

Wygląda na to, że “Marseille” ma spore szanse spodobać się wszystkim fanom “House of Cards”, a jednocześnie – dzięki innej narracji i środowisku, w którym rozgrywać się będzie akcja serialu – opowiedzieć świeżą i intrygującą historię, która nie będzie wtórna w stosunku do najsłynniejszej bodaj produkcji Netfliksa. W obsadzie, poza Depardieu, znaleźli się między innymi Benoit Magimel, Geraldine Pailhas, Nadia Fares, Gerard Meylan, Nassim Si Ahmed, Antoine Coesens, Hippolyte Girardot i Carolina Jurczak. Premiera zapowiedziana jest na 5 maja.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Zwiastun “Marseille”, francuskiej odpowiedzi na “House of Cards””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...