Warner Bros. planuje dokrętki do “Suicide Squad”, żeby film był zabawniejszy

Film 01.04.2016
Warner Bros. planuje dokrętki do “Suicide Squad”, żeby film był zabawniejszy

Warner Bros. planuje dokrętki do “Suicide Squad”, żeby film był zabawniejszy

Widzieliście zwiastun “Suicide Squad”? Jeśli tak, to prawdopodobnie widzieliście również wszystkie zabawne sceny z całego filmu, jakie przygotowali dla nas jego twórcy. Plotki głoszą, że w związku z tym Warner Bros. chce dokręcić sporo nowego, humorystycznego materiału i dokleić go do widowiska na ostatnią chwilę. 

Zwiastun, który pokazuje wszystkie najlepsze sceny w filmie, a nawet zdradza jego zakończenie, to nic nowego. Znakomicie przyjęty trailer “Suicide Squad” miał być taki sam. Jak informuje portal BirthMoviesDeath, absolutnie wszystkie dowcipy, które miały się znaleźć w tym widowisku, wykorzystane zostały w zwiastunie. A co za tym idzie, bardzo prawdopodobnym jest, że premiera tej kolejnej ekranizacji komiksów DC wiązałaby się z rozczarowaniem fanów. A na to, po delikatnie mówiąc nie najcieplej przyjętym “Batman V Superman”, Warner Bros. nie może sobie pozwolić.

joker suicide squad 2

W związku z tym planowane są dokrętki i to całkiem konkretne –  na ten cel przeznaczone mają być dziesiątki milionów dolarów. Z jednej strony ta decyzja wydaje się słuszna i godna pochwały, z drugiej jednak – nie jest wcale pewne, że w jej efekcie otrzymamy lepszy film. Kręcone na szybko i masowo doklejane sceny wcześniej nie uwzględnione w scenariuszu mogą w istocie namieszać i zepsuć odbiór “Suicide Squad”. Nowe ujęcia mają wprowadzić więcej humoru sytuacyjnego i interakcji pomiędzy postaciami. Czy to się powiedzie, przekonamy się już w sierpniu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Snyder Cut może zmienić Hollywood. Fani walczą o kontynuację „Daredevila” i wersję reżyserską „Legionu samobójców”

Fani „Ligi Sprawiedliwości” wierzący, że gdzieś za chaotyczną i nijaką wersją kinową kryje się prawdziwe arcydzieło, po kilku latach walki mogą zacząć świętować. Tak zwane Snyder Cut trafi na HBO Max w 2021 roku. A sukces fanowskiej inicjatywy sprawił, że o swoje zaczęli walczyć też widzowie „Daredevila” i „Legionu samobójców”.

Artykuł/Film 25.05.2020

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Warner Bros. planuje dokrętki do “Suicide Squad”, żeby film był zabawniejszy”

  1. “na ten cel przeznaczone mają być dziesiątki milionów dolarów” cały artykuł byłby wiarygodny gdyby nie ten fragment. Dodatkowo brakuje informacji o tym że przełożono premierę, dodałoby to wiarygodności.

    • Tak jak pisze Tomasz, informacje na ten temat pojawiły się jeszcze wczoraj – źródło masz podlinkowane w tekście. Na temat ewentualnego przesunięcia premiery nikt na razie nic nie mówił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...