Będzie spin-off serialu “Czarna lista”

Seriale 30.03.2016
Będzie spin-off serialu “Czarna lista”

Będzie spin-off serialu “Czarna lista”

Produkująca serial “Czarna lista” (“Blacklist”) stacja NBC planuje stworzenie spin-offu tej produkcji, który ma być poświęcony nowej postaci. Tak zwany “backdoor pilot” ma mieć premierę już za niespełna dwa miesiące. 

“Czarna lista” to drugi z aktualnie emitowanych najchętniej oglądany serial NBC. Stacja chce w pełni wykorzystać jego potencjał, realizując spin-off, który skupiać się będzie na losach zupełnie nowej postaci –  Susan “Scottie” Halsted, w którą wcieli się Famke Janssen (“Uprowadzona”, “X-Men: Ostatni bastion”). Halsted, która według niepotwierdzonych plotek będzie matką granego przez Ryana Eggolda Toma Keena, nie pojawiła się jeszcze w serialu – wprowadzający ją odcinek będzie można obejrzeć 5 maja. Tydzień później, 12 maja, NBC zaprezentuje widzom tzw. “backdoor pilot” spin-offu.

czarna lista blacklist

“Backdoor pilot” to odcinek głównego serialu, będący wprowadzaniem do potencjalnego spin-offu – na ogół jest on w całości poświęcony postaci, o losach której opowiadać ma nowa produkcja. Jeżeli spotka się on z zainteresowaniem widzów, wówczas Susan “Scottie” Halsted stanie się główną bohaterką własnej serii. Kiedy? Na razie nie wiadomo, ale są szanse, że dojdzie do tego jeszcze jesienią bieżącego roku. Reżyserem odcinka będzie Michael Dinner („Justified”, „Chirurdzy”, „Synowie Anarchii”), a do obsady dołączy między innymi Edi Gathegi („X-Men: Pierwsza klasa”, „Zmierzch”). Aktualnie emitowany jest trzeci sezon serialu „Czarna lista”, ale NBC przed kilkoma miesiącami zamówiła już czwartą serię.

“Czarna lista” to serial sensacyjno-kryminalny, skupiający się na postaci Raymonda „Reda” Reddingtona. To najbardziej poszukiwany przez FBI przestępca, który niespodziewanie dobrowolnie oddaje się w ręce stróżów prawa. Oferuje im wydanie dawnych współpracowników, pod warunkiem, że pracować będzie z wybraną przez siebie, początkującą agentką FBI – Elizabeth Keen.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmy Disneya i innych wytwórni powrócą na Netfliksa. Ale nie cieszcie się przedwcześnie, bo jest haczyk

Sukces Netfliksa stał się do pewnego stopnia przekleństwem serwisu. Nagle wszystkie wytwórnie filmowe, stacje telewizyjne, a nawet firmy związane z branżą technologiczną zachciały mieć podobną platformę dla swoich programów. Co ciekawe, Netflix zawczasu zabezpieczył się na wypadek wygaśnięcia licencji na pokazywanie największych filmowych hitów swojej konkurencji.

Artykuł/VOD 03.06.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...