Krótki spacer po historii Batmana w drugim zwiastunie “The Lego Batman Movie”

Film 29.03.2016
Krótki spacer po historii Batmana w drugim zwiastunie “The Lego Batman Movie”

Krótki spacer po historii Batmana w drugim zwiastunie “The Lego Batman Movie”

“Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” na całym świecie zbiera miażdżące recenzje od krytyków. Fani Człowieka Nietoperza mogą jednak odetchnąć z ulgą, bowiem w ciągu niespełna roku powstanie naprawdę udane widowisko z jego udziałem. A przynajmniej to obiecują zwiastuny “The Lego Batman Movie. 

“The Lego Batman Movie” to spin-off filmu „Lego Przygoda” z 2014 roku, który – jak nietrudno się domyślić po tytule – opowiadać będzie o przygodach alter ego Bruce’a Wayne’a. Choć swoją premierę będzie miał on dopiero w lutym 2017 roku, producenci – zapewne chcąc wykorzystać zamieszanie związane z “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” – w ciągu ostatnich kilku dni zdążyli podzielić się z nami pierwszymi fotosami i aż dwoma zwiastunami.

Najnowszy trailer “The Lego Batman Movie” pozwala nam rzucić okiem na rezydencję Wayne’a i wysłuchać krótkiego, dowcipnego elaboratu Alfreda na temat historii Batmana. Na pewno nie jest to humor, który trafi do wszystkich, ale ci, którym podobał się film “Lego Przygoda”, powinni być zadowoleni. Swoich głosów w produkcji udzielają między innymi: Will Arnett jako Batman, Ralph Fiennes jako Alfred, Rosario Dawson jako Batgirl, Zach Galifianakis jako Joker i Mariah Carey jako burmistrz Marion Grange.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Krótki spacer po historii Batmana w drugim zwiastunie “The Lego Batman Movie””

  1. Jeżeli będzie to pozom Lego: The Movie, to będzie to dobre widowisko. Widać że chcą się bawić tą postacią…. zresztą nie widzę filmów Lego w stylu Mroczny Rycerz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...