Naładuj się na wiosnę. Posłuchaj energetycznej playlisty w TIDAL

Muzyka 21.03.2016
Naładuj się na wiosnę. Posłuchaj energetycznej playlisty w TIDAL

Przyszła wiosna. Być może za oknem nie wszędzie widać, że nadchodzą ciepłe dni, ale my zdecydowanie powinniśmy obudzić się do życia. Wiosenne porządki, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ruch – do tego wszystkiego potrzebna jest energia. Z okazji nadejścia tej (naj)lepszej pory roku przygotowaliśmy dla was energetyczną playlistę, która naładuje wasze akumulatory.

Na playliście znajdziecie 25 utworów z różnych gatunków. Jest coś dla tych, który lubią rocka, indie rocka, elektronikę, chillout i trochę funku. Są tu nowsze hity, jak i piosenki, które wszyscy znają i słyszeli je tysiące razy. Każdy z kawałków pozwoli wam nastroić się pozytywnie na nadchodzące wiosenne dni. Miejmy nadzieje, że okażą się ciepłe, a ta playlista będzie towarzyszyła wam na świeżym powietrzu: na rowerze lub podczas weekendowego spotkania w gronie znajomych.

music-muzyka-koncert-concert

Wśród utworów znajdują się kawałki takich gwiazd muzyki jak: The Prodigy, La Roux, Jake Bugg, Rudimental, Curtis Mayfield czy Neon Indian.

Niech moc będzie z wami!

Posłuchaj energetycznej playlisty w TIDAL!

tidal-play

Każdy klient sieci Play może cieszyć się swoją ulubioną muzyką, która dostępna będzie na jego smartfonie, także w wersji offline, bez potrzeby korzystania z internetu. Premium w TIDAL dla użytkowników Playa jest zupełnie za darmo aż przez całe dwa lata.

Więcej o tej usłudze i możliwościach platformy TIDAL dowiecie się z tej strony.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...