Konkurs na najlepsze guinnessowe wąsy – zrób zdjęcie i wygraj wyjazd do Irlandii

Akcja partnerska 11.03.2016
Konkurs na najlepsze guinnessowe wąsy – zrób zdjęcie i wygraj wyjazd do Irlandii

Już niedługo Dzień św. Patryka. Dzień, w którym Irlandczycy pokazują światu, że potrafią się bawić jak mało kto na świecie. Organizują imprezy, zakrapiane whiskey lub “zielonym” piwem. W związku z tej okazji zapraszamy do konkursu organizowanego przez Guinnessa.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zrobić zdjęcie. Niby proste, ale powinno ono przedstawiać nas i jak największą grupę naszych znajomych, którzy razem z nami trzymają w ręku piwo Guinness i mają na twarzy “wąsy” z piany.

Następnie taką fotkę trzeba opublikować na Instagramie lub Facebooku z tagami #GUINNESS #SwPATRYK #GuinnessWorkshop #17marca.

Oczywiście zdjęcie może wyglądać też tak jak to poniżej, ale wtedy nie dajemy gwarancji zwycięstwa. ;)

zdjecie-guinness

Aby zwiększyć swoje szanse w konkursie warto zadbać o to, by fotografia była kreatywna, jej jakość była lepsza od jakości zdjęć konkurencji i – co najważniejsze – by zdjęcie nie łamało regulaminu żadnego z serwisów, na którym będzie opublikowane. Organizatorzy konkursu będą również zwracali uwagę na to, jaką popularnością będą cieszyły się dodane fotografie. Brane pod uwagę będą takie czynniki jak liczba fanów, polubień, czy zasięg, jaki dana fotka będzie w stanie wygenerować.

Autor najlepszego zdjęcia zgarnie główną nagrodę, którą jest wyjazd do Dublina na warsztaty.

Autorzy kolejnych 199 zdjęć dostaną czteropak Guinnessa. Rozstrzygnięcie konkursu 28 marca. Z kolei główna nagroda, czyli wyjazd do Dublina, nastąpi w terminie 10-12 kwietnia 2016 roku. Konkurs trwa od wczoraj, aż do 24 marca.

Regulamin konkurs dostępny jest pod tym linkiem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wybierz się na “Wojnę bohaterów” i poczuj się jak superbohater z uniwersum Marvela [KONKURS]

“Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” już tuż, tuż. W piątek, 6 maja, na wielkim ekranie każdy fan produkcji Marvela będzie miał szansę zobaczyć kolejne przygody superbohaterów z uniwersum wydawnictwa. Redakcja sPlay i sklep internetowy UrbanCity chce wam to ułatwić. Mamy dla was do zgarnięcia 4 podwójne zaproszenia na specjalny pokaz filmu “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” oraz ciuchy … Continued

Akcja partnerska 03.05.2016

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...