Gdzie jest Wally? Niebawem będziemy go szukać na ekranach kin

Film 10.03.2016
Gdzie jest Wally? Niebawem będziemy go szukać na ekranach kin

Wally znikał już między innymi w serialu animowanym, książkach i grach wideo. Najwyższy czas na film kinowy. Pomysł, by przenieść “Gdzie jest Wally?” na duży ekran wykiełkował w Hollywood już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz ktoś bierze się za niego na poważnie. 

“Gdzie jest Wally?” to seria książeczek dla dzieci autorstwa angielskiego ilustratora Martina Handforda. W każdym wydaniu znaleźć można było grafiki przedstawiające tłum ludzi, pośród których należało odnaleźć tytułowego bohatera, Wally’ego, ubranego w charakterystyczny czerwono-biały sweter i czapkę z pomponem. Seria okazała się fenomenem, który szybko przeniósł się na inne nośniki – na jej podstawie powstały między innymi komiksy, gry wideo i serial animowany. W Hollywood od dawna próbowano go zaadaptować także na grunt kina, jak dotąd jednak bezskutecznie.

gdzie jest wally 2

To oczywiście nie znaczy, że pomysł upadł. Nową próbę wyprodukowania go podejmie duet Seth Rogen i Evan Goldberg, znany między innymi z “Wywiadu ze słońcem narodu”. Nie wiadomo na razie, na czym miałby polegać film i w jaki sposób postać Wally’ego miałaby się odnaleźć na wielkim ekranie, ale producencki duet ma na to ponoć kilka pomysłów. Miejmy nadzieję, że udanych, bo mierzą się z niełatwym zadaniem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Donald Glover będzie Simbą! Znamy pełną obsadę nowej wersji Króla Lwa

Disney ujawnił właśnie pełną obsadę nowej filmowej inkarnacji animacji wszech czasów, czyli “Króla Lwa”. Zapowiada się o tyle ciekawe, że swojego głosu i fizyczności w technologii motion capture użyczą m.in. Beyonce i Seth Rogen. James Earl Jones powróci jako Mufasa (!), a za muzykę ponownie odpowiedzialny będzie Hans Zimmer.

Artykuł/Film 02.11.2017

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...