“Gra o tron”: pierwszy zwiastun szóstego sezonu zaostrza apetyt przed premierą

Seriale 08.03.2016
“Gra o tron”: pierwszy zwiastun szóstego sezonu zaostrza apetyt przed premierą

“Gra o tron”: pierwszy zwiastun szóstego sezonu zaostrza apetyt przed premierą

Oto i on: pierwszy zwiastun szóstego sezonu serialu “Gra o tron” wylądował właśnie w sieci. I jest fantastyczny. Dlatego dobrze się zastanówcie, czy chcecie go oglądać – po tym nie będziecie mogli się doczekać premiery.

Zwiastun trafił do internetu dosłownie przed momentem – po długich miesiącach wyczekiwania, które HBO starało się nam osłodzić publikując tajemnicze teasery, niewiele zdradzające zdjęcia i strzępki informacji, nareszcie dostaliśmy konkret. Około dziewięćdziesięciu sekund faktycznego materiału z nowego sezonu “Gry o tron”, jednej z najbardziej wyczekiwanych serialowych produkcji tego roku.

Trailer jest rewelacyjnie zmontowany, a dobór pokazanych w nim scen sprawia, że chciałoby się rzucić wszystko i natychmiast obejrzeć serial. Bo wygląda na to, że w nowej odsłonie “Gry o tron” będzie się działo – zwiastun obiecuje imponujące rozmachem bitwy, dynamiczne pojedynki, seks, dramatyczne zwroty akcji i oczywiście masę intryg. Czyli to, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale na tym nie koniec. Szósty sezon wyprzedzi bowiem sagę George’a R. R. Martina, dzięki czemu będziemy świadkami kompletnie nie znanych wydarzeń. Dowiemy się też jaka jest przyszłość Jona Snowa – a kwestia ta rozpala chyba wszystkich sympatyków “Gry o tron”. Nie wiem jak wy, ja nie mogę się doczekać. Premiera już 24 kwietnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na ““Gra o tron”: pierwszy zwiastun szóstego sezonu zaostrza apetyt przed premierą”

  1. Żeby być szczerym jakoś ten trailer nie wywołał u mnie uczuć opisanych przez autora. Co innego że mniej więcej od 4 sezonu “Gra o Tron” bardziej według mnie przypomina telenowelę. Co nie zmienia faktu, że jak będę miał okazję to pewnie obejrzę sobie 6. sezon. Ale raczej “przy okazji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...