Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album

Muzyka 04.03.2016
Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album

Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album

Nie minął jeszcze rok od premiery “To Pimp a Butterfly”, trzeciego studyjnego krążka Kendricka Lamara, a już otrzymaliśmy kolejny materiał od amerykańskiego rapera. Przed wami “Untitled Unmastered”. 

Składające się z ośmiu utworów “Untitled Unmastered” wylądowało w sieci zupełnie niespodziewanie. Jeden z serwisów steamingowych poinformował o zbliżającej się wielkimi krokami premierze niepublikowanych wcześniej nagrań Kendricka Lamara, kilka godzin później te trafiły już do internetu. Wszystkie one zostały nagrane pomiędzy rokiem 2013 a 2014, podczas prac rapera nad albumem “To Pimp a Buttefly”, wydanym w ubiegłym roku.

kendrick lamar untitled unmastered

Nie należy jednak traktować ich jako odrzutów – Lamar już wcześniej informował, że na jego ostatni krążek nie zmieściło się “około dziesięciu” utworów, które uwielbiał. Najprawdopodobniej to właśnie one zostały dziś udostępnione. Sam raper nie traktuje tych nagrań jako pełnoprawnej płyty, a raczej jako interesujący projekt, jednak prawie 40 minut nieznanej wcześniej muzyki to niewątpliwie nie lada gratka dla wszystkich jego fanów.

“Untitled Unmastered” znajdziecie w Apple Music, iTunes, Spotify i TIDAL-u.

Teksty, które musisz przeczytać:

Ten rok zapowiada się na jeden z najgorętszych w muzyce pop od dawna

Jeśli w międzyczasie nic się nie zmieni, w 2021 czeka nas wiele głośnych muzycznych powrotów wielkich gwiazd. Swoje nowe albumy zapowiedzieli m.in. Drake, Lorde, Foo Fighters, Gwen Stefani i Billie Eilish. Są także szanse na premiery krążków Adele i Rihanny. Miejmy nadzieję, że ostatecznie wszystkie ujrzą światło dzienne.

Top/Muzyka 08.01.2021

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Kendrick Lamar niespodziewanie udostępnił w sieci nowy album”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...