Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist

Seriale 26.02.2016
Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist

Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist

Finn Jones wystąpi w roli głównej w kolejnej serialowej koprodukcji Marvela i Netfliksa – “Iron Fist”. Jones znany jest między innymi z udziału w “Grze o tron” od HBO.

Iron Fist będzie następnym, po Daredevilu, Jessice Jones oraz Luke’u Cage’u, komiksowym bohaterem, który doczeka się własnego serialu, realizowanego wspólnie przez Marvela i Netfliksa. Iron Fist to pseudonim wyszkolonego w sztukach walki Daniela “Danny’ego” Randa, który walczy z przestępczością na ulicach Nowego Jorku. W tę rolę wcieli się Finn Jones, 27-letni aktor pochodzący z Wielkiej Brytanii. Jones ma na koncie kilka ról w niezbyt popularnych filmach, jak między innymi “Droga bez powrotu 5” i “The Last Showing”, szerszemu gronu widzów może być jednak znany z serialu “Gra o tron”, gdzie gra postać ser Lorasa Tyrella.

iron fist

Showrunnerem serialu “Iron Fist” jest Scott Buck, odpowiedzialny między innymi za cztery ostatnie sezony “Dextera”. Produkcja, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powstanie jeszcze w tym roku – zgodnie z zapowiedziami będziemy mogli się nią cieszyć w listopadzie. Wcześniej w Netfliksie wyląduje drugi sezon “Daredevila” oraz pierwszy “Luke’a Cage’a”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Netflix i Marvel zdecydowali: oto serialowy Iron Fist”

  1. “wyszkolonego w sztukach walki nastolatka” … A grał go będzie 27 latek. Serio? Nie ma dobrych młodych aktorów? To kiedy motyw ze 20 latka zagra 60 letni aktor z siwym łbem? Żeby nie było, nie mam nic do aktora, ale do ludzi od castingu: do roli nastolatka wybieramy 27 latka. Co może jeszcze go w liceum umieszczą?

        • To polecam ci w miarę świeżą pozycję “Iron Fist: The Living Weapon”. Są tam elementy originu, a za scenariusz i przekozackie rysunki odpowiada Kaare Andrews (ten sam, który narysował jeden z numerów Wolverine, który był osadzony w Polsce).

          Do meritum. Jeśli akcja serialu ma się odbywać w Nowym Jorku tak, jak i reszty – nazwijmy ich umownie – The Defenders to Daniel wraca do tego miasta, jako blisko trzydziestolatek. Robi to po to, żeby odszukać zabójcę ojca. Jego drogi wielokrotnie krzyżują się w tym czasie z Lukiem Cage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...