Powstanie sequel filmu “Deadpool”. To już niemal pewne

Film 10.02.2016
Powstanie sequel filmu “Deadpool”. To już niemal pewne

Powstanie sequel filmu “Deadpool”. To już niemal pewne

Na kilka dni przed światową premierą filmu “Deadpool” poinformowano, że ruszyły już prace nad scenariuszem do jego kontynuacji.

I nie ma w tym większego zaskoczenia. Po tak agresywnej kampanii marketingowej, jakiej byliśmy świadkami w ostatnich miesiącach, oczekiwania wobec filmowej adaptacji “Deadpoola” są ogromne. W zasadzie wszyscy – producenci, dziennikarze i krytycy – są zgodni: to musi być wielki hit, przynajmniej pod względem finansowym. Według przewidywań, widowisko zarobi przynajmniej 65 milionów dolarów w ciągu pierwszych czterech dni obecności w kinach, przy budżecie wynoszącym około 58 milionów. W związku z tym, decyzja o rozpoczęciu preprodukcji sequela jeszcze przed oficjalną premierą części pierwszej, choć mimo wszystko może wydawać się ryzykowna, nie budzi zdziwienia.

deadpool

Tym bardziej, że Ryan Reynolds, czyli filmowy Deadpool, kilkukrotnie wspominał w wywiadach, że w planach jest stworzenie przynajmniej kilku kontynuacji, eksplorujących tę postać. Sprawa wydaje się więc przesądzona. Autorami scenariusza do sequela filmu “Deadpool” będą Rhett Reese i Paul Wernick.

“Deadpool” trafi do kin 12 lutego. W obsadzie, poza Reynoldsem, pojawią się też miedzy innymi Gina Carano, Ed Skrein, T.J. Miller i Morena Baccarin.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Deadpool 3” będzie oficjalną częścią MCU. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do produkcji dla dorosłych widzów

Widzowie wiedzą już coraz więcej na temat 4. i 5. fazy Marvel Cinematic Universe, ale w zaplanowanym harmonogramie tytułów znaleźć można jeszcze kilka białych plam. Na szczęście kategorię „niepewne” opuścił właśnie „Deadpool 3”, który już oficjalnie został przedstawiony jako część łączonego filmowego uniwersum. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o tej produkcji?

News/Film 11.01.2021

Dołącz do dyskusji (10)

10 odpowiedzi na “Powstanie sequel filmu “Deadpool”. To już niemal pewne”

 1. Jest coś nowego w kinowej tematyce superbohaterów! Jest wulgarnie! Jest wesoło! Niektóre sceny z trailera mogą budzić niesmak. Ale “Deadpool” to nie jest komedia romantyczna na walentynki (choć premiera będzie na dwa dni przed owym świętem), tylko specyficzny typ kina.

  Zapowiada się obiecująco!

 2. Deadpool jest wulgarnym, seksistowskim skurw*elem (rasistą nie, zabija i obraża wszystkich, bez wyjątku). Dlatego go wszyscy
  lubią. I dlatego ryzyko zepsucia tego filmu jest ogromne. Na podstawie
  trailera nie oceniałbym filmu, a samą kampanie marketingową, która zasługuje już na jakąś nagrodę. Niestety może się też okazać że wszystkie dobre sceny widzieliśmy już na YouTube. Ja idę jutro na film, i mam nadzieje że będzie choć po części dobry jak kampania marketingowa.
  @Regen W USA ten film w kinach jest pod plakatami prezentującymi go jako film romantyczny, co pokazuje że twórcy kampanii czują tą postać. Swoja drogą ciekawi mnie czy udałby sie pozew, bo jakaś parka naprawdę myślała że idzie na romansidło :)

  • Już samo “Dead” w nazwie powinno powodować czujność płci pięknej. A kampania reklamowa tego filmu w internecie (jeśli człowiek interesuje się tym, co w przysłowiowej trawie piszczy) nie pozwoli nie mieć choćby najmniejszego pojęcia o czym i jaki ten film będzie. Ale na cały ogrom ludzi, z pewnością znalazła by się jakaś parka nie będąca zdecydowana na konkretny tytuł i wybierająca – ooo jakiś romans na walentynki, to idziemy na to!

   A potem zdziwienie i wyjście z kina po chwili i foch i spanie w osobnych łóżkach i zmarnowany wieczór i noc.

   https://www.youtube.com/watch?v=sR5MlWTAtRg

   • Samo to nie powinno budzić niepokoju kiedy jest zestawione z tekstem że “Śmierć nie rozłączy” czy jakoś tak. Niestety najczęstsze wyniki w google mogą “zepsuć” niespodziankę, ale może ktoś się nabierze, w stanach chyba jest parę osób które nie wiedzą co to Deadpool. Jednak przyznasz rację że to byłby ciekawy proces :)

    • W USA to możliwe, często się czyta, że z jakiegoś (dla nas nie do pomyślenia) powodu, ludzie idą do sądu domagać się czego tam chcą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...