Captain America: Civil War – reklama Super Bowl pokazuje nowe, ciekawe ujęcia

Film 08.02.2016
Captain America: Civil War – reklama Super Bowl pokazuje nowe, ciekawe ujęcia

Captain America: Civil War – reklama Super Bowl pokazuje nowe, ciekawe ujęcia

Najgłośniejszą premierą 2016 roku w komiksowym świecie Marvel Studios jest oczywiście Captain America: Civil War, potocznie nazywany Avengerami 2.5. Z okazji Super Bowl wytwórnia zaprezentowała reklamę nadchodzącego filmu, na której widać wiele ciekawych, zupełnie nowych ujęć.

Przede wszystkim – nieco niedoceniony Ant-Man otrzyma zupełnie nowy strój, nawiązujący do współczesności. Przypominam, że poprzedni uniform „najbardziej normalnego bohatera Marvela” pamiętał czasy Zimnej Wojny, najlepsze lata mając już dawno za sobą.

Ant-Man w Captain America: Civil War przypomina mi nieco postacie z serii Power Rangers.

Super-bohater stojący w rzędzie z resztą drużyny Kapitana Ameryki wygląda na siłą wyrwanego z japońskiego planu zdjęciowego. Z kolei po stronie Iron-Mana nareszcie możemy zobaczyć Czarną Panterę, na nieco dłużej niż zaledwie ułamek sekundy. Przyznam, że jestem niezwykle ciekaw tej postaci. Na ten moment wygląda naprawdę rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jakiego charakteru i stylu nadali jej producenci.

Captain America Civil War 2

Captain America Civil War

Nowa reklama Captain America: Civil War to również kolejne krople paliwa dla konfliktu między dwoma drużynami herosów. Widzimy, że Zimowy Żołnierz nie ma żadnych oporów, aby strzelić Tony’emu Starkowi prosto w twarz. Jak widać kilka sekund później, Iron Man również wydaje się być mocno zdeterminowany, aby to jego racje były tymi na wierzchu. Nowa reklama potwierdza ponadto obecność Visiona, który również zagościł na ekranie.

Niestety, zabrakło tego najciekawszego, debiutującego w filmowym uniwersum Marvela super-bohatera. Mowa oczywiście o nowej, nastoletniej wersji Spider-Mana. Opierając się na plotkach, młody Peter Parker ma być związany z Tony’m Starkiem, którego będzie uważał za swojego guru. Zarówno, jeżeli chodzi o wiedzę i technologie, jak również całą tę sprawę z ratowaniem świata. Nie zdziwię się, jeżeli z czasem Parker podda w wątpliwość metody działania Iron Mana i przejdzie na stronę Kapitana Ameryki. Właśnie tak było w komiksach.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Captain America: Civil War – reklama Super Bowl pokazuje nowe, ciekawe ujęcia”

 1. Gaśnie mi hype na ten film. Brakuje mi w zapowiedziach tej konieczności walki Kapitana Ameryki o wolność. W komiksach widać było że musi walczyć, widać było determinacje. W filmie widzę gościa który rzuca się na przyjaciela bo zagrożone jest życie starego przyjaciela w dodatku terrorysty. Słaby powód. I sądzę ze to właśnie samowolka w ratowaniu Buckyego powoduje powstanie ustawy. Mam nadzieje że efekt końcowy będzie lepszy. Co jak co, z zapowiedzi filmowych do Suicide Squad i oczywiście Deadpool wygrywa w tym roku z MCU.

 2. Nie lubię takich popierdułkowatych “nowości” ale scena z Buckym strzelającym do Tonyego była mega, a nowy hełm Ant-Mana jest totalnie zajebisty. Jednak to co mnie rozwaliło na SB najbardziej to reklama z Hulkiem i Ant-Manem – boskie cholerstwo!

 3. Czy mnie tylko bawi fakt że grupa osób która jest za wyjawieniem swojej toższamości rządowi ma w większości maski na twarzy a grupa przeciw nie? :D

  • Tutaj nie chodziło raczej o zakładanie maski czy też pokazywanie się bez niej. Sednem problemu było to, że zarejestrowani bohaterowie mieli stawać na każde wezwanie rządu i wykonywanie zleconych przez nich misji. Niezależnie od tego czy są aktywni jak superbohaterowie czy też nie (jak na przykład Jessica Jones).

   • Tak, to wiem. Ale chodzi o sam fakt że patrząc tylko powierzchownie na cały problem (czyli podanie swojej toższamości rządowi i bycie na zawołanie rządu) to jest to dość komiczna sytuacja. Drużyna która jest za utrzymaniem swoich tożsamości ma odkryte twarze i łatwo ich rozpoznać a drużyna która jest za współpracą z rządem ma zasłonięte twarz (tak wiem, Tony Stark dawno wyjawił że jest Iron Manem, Rodey jest pracownikiem rządowym a black panther nie jest nawet ze stanów. Chodzi o samą symbolikę powierzchowną)

 4. jeny, dla czego wszyscy piszą tak o pajęczaku.
  Twórcy już mówili wielokrotnie, że spiedy będzie mieć tylko cameo.
  A jego rolę z komiksów zajmie pantera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...