Adele prześcignęła wszystkich. Utwór “Hello” znowu święci tryumfy

Muzyka 22.01.2016
Adele prześcignęła wszystkich. Utwór “Hello” znowu święci tryumfy

Adele prześcignęła wszystkich. Utwór “Hello” znowu święci tryumfy

Popularność utworu Hello autorstwa Adele nie słabnie. Kawałek pochodzący z ostatniej płyty artystki, “25”, zdobył najszybciej w historii miliard wyświetleń w serwisie YouTube.

Osiągnięcie takiej liczby wyświetleń zajęło utworowi artystki zaledwie 87 dni. Tym samym Adele prześcignęła takie utwory jak Gangnam Style PSY, Lean On Major Lazer & DJ Snake (feat. MØ) czy See You Again Wiza Khalifa (feat. Charlie Puth). Poniżej możecie zobaczyć, ile czasu zajmowało osiągnięcie takiego wyniku innym najpopularniejszym hitom.

adele

Źródło grafiki: http://youtube-trends.blogspot.com/2016/01/adeles-hello-is-fastest-video-in.html

Premiera kawałka Hello odbyła się w listopadzie, kilka dni przed oficjalną premierą albumu “25”. Od tego czasu utwór cieszy się olbrzymią sławą. W ciągu niecałych dwóch miesięcy powstały setki remiksów, coverów i wideo poświęconych piosence wokalistki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “Adele prześcignęła wszystkich. Utwór “Hello” znowu święci tryumfy”

 1. Początek artykułu powala… Jako pierwszy w historii YT zdobył najszybciej….
  Proponuje zastanowić się nad tym zdaniem.
  Czy można zdobyć jak drugi coś najszybciej?

    • Ale prawdą jest, iż dał się wkręcić i uległ ciągłemu promowaniu tego… prosisz o to, więc goownem tego nie nazwę, by goowna nie obrażać..
     Taka jest ta cała moda. Pokaz słabości i uległości ludu wobec marketingu i nachcalnej promocji niczym rumun na targowisku. Pokaz, że miast własnego gustu i zdania idzie się w syf po najmniejszym oporze.

     • Możesz kłapać dziobem ile chcesz, ale nie zmienisz tego, że Adelle jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek wszechczasów i przejdzie do historii muzyki jako jedna z największych osobowości obok takich gwiazd jak Michael Jackson czy Tina Turner

 2. Już nie mogę tego słuchać… 2.5h w autobusie i Heloł 10 razy. Renegades zaczyna doganiać heloł zarówno w częstotliwości wybrzmiewania w podradiach, jak i irytowaniu mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...