Mamy pierwszy materiał z filmu “Wonder Woman”

Film 20.01.2016
Mamy pierwszy materiał z filmu “Wonder Woman”

Mamy pierwszy materiał z filmu “Wonder Woman”

Warner Bros. rozpieszcza wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekują na ekranizacje komiksów realizowane przez to studio. I choć tak wyśmienity zwiastun “Suicide Squad” trudno jest czymkolwiek przebić, na pierwszy materiał wideo z “Wonder Woman” również warto zerknąć. 

“Wonder Woman” wejdzie do kin dopiero w czerwcu 2017 roku, do premiery pozostało zatem jeszcze bardzo dużo czasu i chyba nikt nie spodziewał się, że pierwszy materiał trafi do nas już dziś. Nie jest to pełnoprawny zwiastun, na ten poczekamy zapewne jeszcze przynajmniej kilka miesięcy, a zlepek kilku scen, uzupełniony o wypowiedzi twórców i aktorów. Jeśli jesteście ciekawi tego filmu i jego głównej bohaterki, koniecznie powinniście obejrzeć poniższe wideo.

W rolę Wonder Woman wcieli się Gal Gadot. Obok niej, w obsadzie filmu znaleźli się także między innymi Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis i Ewen Bremner. Za scenariusz odpowiedzialny jest Jason Fuchs, a reżyserką została Patty Jenkins, najbardziej znana jest z głośnego „Monster” z 2003 roku z wybitną rolą Charlize Theron. Jenkins będzie pierwszą kobietą odpowiedzialną za reżyserię filmowej adaptacji komiksów DC.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Mamy pierwszy materiał z filmu “Wonder Woman””

  1. Nie podoba mi się kreacja aktorki. Wonder Woman kojarzę z komiksów gdzie była mocno umięśniona. Tak mi wygląda ta bohaterka, i szkoda że nie “ulepszyli” jej komputerowo.

  2. Zawsze gdy Kevin Smith pojawia się lub prowadzi podcast, nawet jak oglądam jego film to zastanawiam się, czy on był w tym momencie spalony (dziś jego oczy mówią zdecydowane “mhm”). Jednak Gadot działa na mnie tak, że na chwilę o tym zapomniałem. Krótką ale zawsze. Dużo się mówi, że wybór tej aktorki na Wonder Woman to była kula w płot ale mi przypadła do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...