Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne

Mobile 19.01.2016
Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne

Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne

Studio Roadhouse Interactive stworzy mobilną grę RPG opartą na wykreowanej przez kultowy heavymetalowy zespół Iron Maiden. Gracz kierować będzie poczynaniami Eddiego, maskotki kapeli. 

“Iron Maiden Legacy of the Beast”, bo tak brzmi tytuł tej gry, będzie produkcją z gatunku RPG, w której wcielimy się w postać Eddiego. Naszym zadaniem będzie odnalezienie fragmentów duszy protagonisty. Aby tego dokonać przyjdzie nam udać się w wyprawę po wielu światach, podróżować w czasie i walczyć z wrogimi istotami, znanymi z okładek kolejnych albumów Iron Maidem. Brzmi nieźle, tym bardziej, że to wcale nie koniec niespodzianek przygotowanych dla fanów heavymetalowego zespołu.

iron maiden legacy of the beast

W grze dane nam będzie także usłyszeć ścieżkę dźwiękową, na którą złożą się utwory Iron Maiden – w tym także nigdy wcześniej niepublikowane nagrania z występów na żywo, zaadaptowane na potrzeby “Iron Maiden Legacy of the Beast”. Produkcja studia Roadhouse Interactive, odpowiedzialnego między innymi za takie tytuły jak “Warhammer 40,000: Carnage”, “Red Bull Air Race The Game” czy “Elemental Power” dostępna będzie na Androida i iOSa w modelu free-to-play. Premiera zapowiedziana jest na lato 2016 roku.

Rod Smallwood, menadżer zespołu, obiecuje, że miłośnicy Iron Maiden pokochają tę grę za mnogość nawiązań do twórczości grupy, możliwość przesłuchania nieznanych wcześniej aranżacji i postać głównego bohatera, Eddiego. Oby tylko wszyscy inni mogli zachwycić się gameplayem i sensownym rozwiązaniem mikropłatności.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Iron Maiden z własną grą na urządzenia mobilne”

        • Może przyjdzie po prostu poczekać dłużej, a w pierwszej kolejności Android i iOS. Niemniej chodzilo mi o to, że mowienie przed premierą, że nie ma, jest trochę bez sensu. ;)

          • Jak najbardziej rozumiem, ale nie oszukujmy się WP (z którego sam korzystam) jest niszowym systemem i z portem na tą platformę będzie raczej ciężko… Mimo wszystko popieram Twój optymizm :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...