“Jessica Jones” z drugim sezonem

Seriale 18.01.2016
“Jessica Jones” z drugim sezonem

“Jessica Jones” z drugim sezonem

Świetne wieści dla wszystkich fanów serialu “Jessica Jones”. Netflix ogłosił właśnie, że powstanie drugi sezon.

Los serialu “Jessica Jones” był niepewny – ani Netflix, ani Marvel nie ogłaszały wcześniej oficjalnych planów związanych z realizacją kolejnej serii. Co więcej, krążyły nawet plotki, że pierwszy sezon będzie jednocześnie ostatnim, a główna bohaterka będzie się pojawiać jedynie gościnnie w innych produkcjach, między innymi w zapowiedzianym na ten rok “Luke Cage”. Jednak dobre opinie oraz recenzje i satysfakcjonujące wyniki oglądalności sprawiły, że obdarzona niesamowitą siłą prywatna detektyw powróci z drugim sezonem.

jessica jones 1

Na tę chwilę na jego temat wiadomo jedynie tyle, że – podobnie jak pierwszy – składać się będzie z 13 odcinków. Nieznana pozostaje nawet przybliżona data premiery, najpewniej będzie miała ona miejsce w przyszłym roku. 18 marca Netflix udostępni drugą serię “Daredevil”. W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy cieszyć się jeszcze dwoma nowymi serialami, których fabuła oparta będzie na kanwie komiksów Marvela – będą to “Luke Cage” i najprawdopodobniej “Iron Fist”. Oficjalnie na 2016 rok zapowiedziano jedynie ten pierwszy, ale jakiś czas temu informowano, że nowa produkcja o superbohaterach od Netfliksa powstawać będzie co pół roku.

W minioną sobotę pojawił się także informacje, jakoby Netflix zamierzał stworzyć spin-off poświęcony Punisherowi (postać ta, grana przez Jona Bernthala, pojawi się w drugiej odsłonie “Daredevila”), jak dotąd nie zostały one oficjalnie potwierdzone. Poproszony o komentarz w tej sprawie Ted Sarandos powiedział tylko, że każda z postaci, które przewijają się w innych produkcjach, może w przyszłości stać się bohaterem własnego show.

jessica jones 2

“Jessica Jones” to w mojej opinii zdecydowanie najlepszy serial o superbohaterach jaki dotychczas powstał, a także jedna z najciekawszych premier ubiegłego roku, w związku z czym podjęcie decyzji o stworzeniu drugiego sezonu niezwykle mnie cieszy. Oby okazał się on równie udany, co pierwszy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““Jessica Jones” z drugim sezonem”

  1. Niektóre odcinki były spoko, a niektóre to tandetna amatorszczyzna. Nie brak było nudnych albo absurdalnych zdarzeń pozbawionych klimatu i sensu. Sezon pierwszy już zmęczę do końca (zostały mi 2 odcinki), ale za drugi podziękuję. Dla tych, którzy jeszcze nie obejrzeli pierwszego seozu: szkoda czasu. Jeżeli to jest najlepszy serial o super bohaterach jaki kiedykolwiek powstał, to chyba dobitnie świadczy to o poziomie tego typu produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...