Zobacz zwiastun filmu “Na granicy” – polskiego thrillera z gwiazdorską obsadą

Film 07.01.2016
Zobacz zwiastun filmu “Na granicy” – polskiego thrillera z gwiazdorską obsadą

Zobacz zwiastun filmu “Na granicy” – polskiego thrillera z gwiazdorską obsadą

Andrzej Chyra, Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski i Janusz Chabior – taka obsada wróży filmowi “Na granicy” wiele dobrego. Tym bardziej, że i zwiastun prezentuje się całkiem okazale. 

“Na granicy” będzie thrillerem, którego fabuła – jak informuje dystrybutor – inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Ma być to historia ojca (Andrzej Chyra) i jego dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), których niedawno dotknęła rodzinna tragedia i przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje i życie na nowo. Ich spokój burzy tajemniczy przybysz (Marcin Dorociński), wciągając ich, wbrew ich woli, w ponury i pełen niebezpieczeństw świat świat przestępczego pogranicza.

“Na granicy” to fabularny debiut Wojciecha Kasperskiego, znanego i wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty (“Dom na końcu drogi, “Miasto Ucieczki”). Autorem zdjęć jest nominowany do Oscara Łukasz Żal („Ida”, „Joanna”). Film trafi do kin 19 lutego 2016 roku. Zapowiada się interesująco.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Zobacz zwiastun filmu “Na granicy” – polskiego thrillera z gwiazdorską obsadą”

 1. Obsada świetna i choć cała ta thrillowatość jest do bólu powtórzona i Bieszczady obleciane to mam nadzieję, że wreszcie obejrzę coś dobrego. Koreańczycy robią w tym gatunku świetne rzeczy przy niewielkich budżetach. Może wreszcie też ktoś u nas zauważy, że da się, nawet operując schematami.

   • Jeśli to jest takie trio to mi to w ogóle nie przeszkadza. Koniec końców chodzi o to, żeby film był dobry, a aktorzy przekonali mnie do swoich postaci.

    Ciekawostka. Bo często narzekam na nasze kino, a ostatnio oglądałem wywiad z Coppolą, który powiedział, że dla niego największym arcydziełem w historii kina jest “Popiół i diament” Wajdy.

    https://youtu.be/5v8wC4S3Lik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...