Czwarty sezon “Wikingów” będzie jeszcze dłuższy. Znamy datę premiery

Seriale 18.12.2015
Czwarty sezon “Wikingów” będzie jeszcze dłuższy. Znamy datę premiery

Fani serialu “Wikingowie”, mamy dla was dobre wieści! Wiemy już dokładnie kiedy wasze oczekiwanie na premierę czwartego sezonu się skończy. A to nie wszystko – ujawniono, że nowa seria będzie miała dużo więcej odcinków od poprzednich. 

18 lutego 2016 – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i podkreślcie na czerwono. To właśnie tego dnia, w czwartek, “Wikingowie” powrócą na antenę kanału History. Nie ma tu zresztą wielkiego zaskoczenia, wszystkie poprzednie sezony serialu miały swoją premierę na początku roku, w lutym lub marcu. Tym razem jednak mogło być inaczej, bowiem już wcześniej zapowiedziano, że czwarta odsłona tej produkcji będzie dłuższa od poprzednich. Co istotne – polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego sezonu już następnego dnia, 19 lutego.

W poprzednich doniesieniach mówiło się o 16 odcinkach, teraz History dołożyło do nich 4 kolejne. Nowi “Wikingowie” dostaną zatem tyle samo odcinków, ile w sumie miały sezony numer dwa i trzy. Nie wszystkie one zostaną jednak wyemitowane w tym samym okresie. 18 lutego rozpocznie się emisja pierwszej dziesiątki, druga trafi na antenę w późniejszym, na tę chwilę dokładnie niesprecyzowanym, czasie. Dwadzieścia odcinków serialu “Wikingowie” w ciągu roku to jak spełnienie snu fana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...