Czekasz na nowy sezon “Miasteczka Twin Peaks”? Zobacz zwiastun, który właśnie wylądował w Sieci!

Seriale 18.12.2015
Czekasz na nowy sezon “Miasteczka Twin Peaks”? Zobacz zwiastun, który właśnie wylądował w Sieci!

Fani “Miasteczka Twin Peaks” mogą już uwierzyć, że to dzieje się naprawdę! Wraca David Lynch i wraca cała plejada gwiazd wraz z Twin Peaks, które – jak nie bez przyczyny możemy usłyszeć w nowo opublikowanym teaserze – stało się swoistym bohaterem produkcji, a nie tylko miejscem jej akcji. Nowe wideo trwa zaledwie minutę, ale doskonale wprowadza w utęskniony, tajemniczy nastrój.

Z zapowiedzi opublikowanej niedawno na kanele Twin Peaks nie dowiemy się za wiele. Jednak ponowne usłyszenie znanego wszystkim lejtmotywu serialu, powoduje że ma się ochotę przeżyć tę niezwykłą i niebezpieczną przygodę jeszcze raz, od początku. Trzeci sezon, jak zwiastuje napis, który pojawia się w trakcie krótkiego wideo ma pojawić się niebawem. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, wiemy natomiast, że będzie to rok 2017, a nie jak początkowo prognozowano 2016.

Trzeci i najnowszy sezon “Miasteczka Twin Peaks” będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Minęło 25 lat od wydarzeń przedstawionych w drugim, zdecydowanie słabszym sezonie produkcji. Na ekranie zobaczymy znane i lubiane postaci. Powróci między innymi Kyle MacLachlan w roli Agenta Coopera. Już nie mogę się doczekać! Miejmy tylko nadzieję, że trzecia seria dorówna dynamizmem, liczbą zwrotów akcji i ilością dostarczanych emocji pierwszemu sezonowi. Ten był zdecydowanie jedną z najlepszych produkcji serialowych, jaką miałam okazję zobaczyć.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmowcy z Hollywood nie potrafią robić seriali. Nowa produkcja braci Coen dla Netfliksa to potwierdza

Hollywood chyba trochę nie wie co zrobić z szałem na wielkie serialowe produkcje i rozwojem serwisów VOD. Z jednej strony aktorzy i filmowcy dostali kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności, z drugiej często nie potrafią się odnaleźć w innej formule. Problem z tym mają zwłaszcza najwięksi reżyserzy. Ballad of Buster Scruggs braci Coen tylko to … Continued

Artykuł/Seriale 26.07.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...