Miesięczny dostęp do ponad 17 tysięcy komiksów w Marvel Unlimited za darmo

Książki 14.12.2015
Miesięczny dostęp do ponad 17 tysięcy komiksów w Marvel Unlimited za darmo

Miesięczny dostęp do ponad 17 tysięcy komiksów w Marvel Unlimited za darmo

Jeśli jeszcze nie korzystacie z Marvel Unlimited, teraz nadarzyła się świetna okazja, by przetestować tę usługę. Do końca grudnia możecie uzyskać miesięczny dostęp do niej całkowicie za darmo. 

Marvel Unlimited to usługa umożliwiająca dostęp za pośrednictwem aplikacji do około 17 tysięcy komiksów w formie cyfrowej, poświęconych między innymi takim bohaterom jak X-Meni, Spider-Man, Iron-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Luke Cage, Hulk i innym. W ofercie znajduje się także około tysiąc tytułów z uniwersum “Gwiezdnych wojen” – to właśnie dzięki temu zdecydował się na udostępnienie 30-dniowego okresu próbnego za darmo wszystkim tym, którzy wcześniej nie korzystali z Unlimited. Chodzi oczywiście o zbliżającą się wielkimi krokami premierę VII części “Gwiezdnych wojen” – “Przebudzenia Mocy”.

marvel unlimited 2

Korzystanie z Marvel Unlimited wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości 10 dolarów. Jednak zakładając konto do 31 grudnia i wpisaniu kodu promocyjnego “FORCE”, przez pierwsze 30 dni będziemy zwolnieni z kosztu abonamentu. Jest to więc znakomita sposobność, by przetestować tę usługę. Jeżeli zdecydujecie się na jej wykorzystanie, ale z jakichś względów nie będziecie zainteresowani korzystaniem z niej po zakończeniu okresu próbnego, będziecie musieli ręcznie anulować subskrypcję, bowiem domyślnie odnawia się ona automatycznie.

Więcej informacji o Marvel Unlimited znajdziecie tutaj. Konto możecie założyć w tym miejscu. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

9 odpowiedzi na “Miesięczny dostęp do ponad 17 tysięcy komiksów w Marvel Unlimited za darmo”

    • To trochę tak jak ludzie, którzy nigdy nie mają dowodu osobistego przy sobie jak chcą cokolwiek załatwić bo przecież nie będą go nosić bo mogą im go ukraść.

      • Ja wręcz przeciwnie, wychodząc z domu zawsze mam portfel, wyjątkiem bieganie. Nie widzę sensu rozsiewania danych karty po 10 tysiącach dupo-stron, szczególnie, że wiele nie zyskam. Ktoś może do tego uzyskać potencjalnie dostęp, wiele się słyszy o tym jak firmy traktują nasze dane. Podobnie nie korzystam z promocji Spotify i tym podobnych.

        • Niby ma to sens… choc z drugiej posiadanie karty platniczej i unikanie placenia nia wydaje mi sie srednim rozwiazaniem. Jak to sie mowi u nas na poludniu “przeciez po to to jest” :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...