Nowe Age of Empires wylądowało w Google Play oraz iTunes App Store

Mobile 10.12.2015
Nowe Age of Empires wylądowało w Google Play oraz iTunes App Store

To już drugi raz, kiedy nowa odsłona Age of Empires ląduje na urządzeniach mobilnych. Po Castle Siege przyszedł czas na znacznie bardziej zaawansowane World Domination, które może już pobrać większość posiadaczy systemów Android oraz iOS.

Age of Empires: World Domination miało przed chwilą swoją „miękką premierę” – oznacza to, że mobilna aplikacja jest dostępna na cyfrowych platformach w jedynie części z krajów. Regionalne ograniczenia dotknęły między innymi Stanów Zjednoczonych. Problemem dla posiadaczy Androida może być również wąska liczba kompatybilnych urządzeń – na ten moment gra nie chce się zainstalować ani na moim Galaxy Note 4, ani na Xiomi Redmi Note 2.

age of empires world domination 1

Age of Empires: World Domination ma się wyróżniać znacznym skomplikowaniem, jak na dotykową grę mobilną.

Producenci zarzekają się, że oddają w ręce mobilnych graczy coś znacznie więcej, niż tylko kolejnego klona Clash of Clans. Oglądając zrzuty ekranu pochodzące prosto z rozgrywki, pojawiła się we mnie iskierka nadziei. Rozgrywane w czasie rzeczywistym bitwy faktycznie rozbudzają oczekiwania każdego miłośnika gatunku RTS.

Poza starciami, twórcy obiecują dodatkowo nieliniowe możliwości rozbudowy. Wzorem oryginalnego Age of Empires, odpowiednie opanowanie drzewa zależności ma być kluczowe w pogoni za zwycięstwem. Obawiam się jedynie o balans aplikacji. Gra jest całkowicie darmowa, co za tym idzie, producenci naszpikowali ją mikro-transakcjami.

age of empires world domination 3

Afe of Empires: World Domination znajdziecie na Google Play oraz iTunes App Store, korzystając z poniższych odsyłaczy. Jeżeli aplikacja jest niekompatybilna z waszym modelem urządzenia, zawsze możecie spróbować ręcznej instalacji programu apk, który znajdziecie w tym miejscu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...