Powstanie remake filmu “Dirty Dancing”. Wyobrażacie sobie w roli Johnny’ego kogoś innego niż Patricka Swayze?

Film 09.12.2015
Powstanie remake filmu “Dirty Dancing”. Wyobrażacie sobie w roli Johnny’ego kogoś innego niż Patricka Swayze?

Nie, to nie żart. Stacja ABC postanowiła stworzyć remake jednego z popularniejszych filmów lat 80. ubiegłego stulecia, “Dirty Dancing”. Produkcja nie będzie serialem, a pełnometrażowym filmem. Czy jest sens robić na nowo coś, co wciąż jest aktualne i nadal cieszy się ogromnym uznaniem, popularnością?

Cóż, patrząc z marketingowego punktu, na pewno. Na film zapewne przyjdą tłumy, by przekonać się, że nikt nie jest w stanie godnie zastąpić Patricka Swayze i Jennifer Grey. Choć pewnie korzyścią dla nowej produkcji będzie fakt, że remake “Dirty Dancing” nie będzie typowym wznowieniem tej samej historii. Film w reżyserii Wayne Blair będzie bowiem musicalem, trwającym trzy godziny. W główną rolę, nastoletniej Frances, wcieli się Abigail Breslin, która w 2007 roku została nominowana do Oscara za udział w filmie “Mała miss”.

Abigail Breslin,
Abigail Breslin

Za produkcję musicalu będzie odpowiadać między innymi Eleanor Bergstein, autorka scenariusza do wersji z 1987 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby się wcielić w główną męską rolę, ani kiedy możemy spodziewać się premiery produkcji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...