Co dalej po Marvel’s Jessica Jones? Za serial Iron Fist odpowiada osoba, która zabiła Dextera

Seriale 08.12.2015
Co dalej po Marvel’s Jessica Jones? Za serial Iron Fist odpowiada osoba, która zabiła Dextera

Co dalej po Marvel’s Jessica Jones? Za serial Iron Fist odpowiada osoba, która zabiła Dextera

Pamiętacie Dextera, najbardziej sympatycznego seryjnego zabójcę w historii telewizji? Osoba odpowiedzialna za ostatnie cztery sezony tego widowiska – Scott Buck – zajmie się kolejnym serialem z super-bohaterami dla Marvela i Netfliksa. Nie jestem pewien, czy to dobra wiadomość.

Jessica Jones rozpoczęła się kapitalnie. Niestety, każdy kolejny odcinek był odrobinę gorszy, z kolei  finałowi serialu na pewno zabrakło oczekiwanej wielkości. Oglądając produkcję Netfliksa miałem wręcz wrażenie, że producenci widowiska męczą się przy każdym epizodzie, chcąc doprowadzić wszystko do końca, ale muszą wyrobić narzuconą z góry normę odcinków.

Po obejrzeniu pierwszego sezonu Marvel’s Jessica Jones moja ślepa wiara w seriale o super-bohaterach Netfliksa została znacznie zachwiana.

Chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że drugi sezon Daredevila będzie świetny, mam poważne obawy co do dwóch pozostałych seriali – Luke Cage oraz Iron Fist. Dzisiaj Marvel pochwalił się osobą, która odpowie za to drugie widowisko. Nie napiszę, żebym był zachwycony wyborem.

iron fist

Za serial Iron Fist odpowie Scott Buck. Mężczyzna ma na swoim koncie ostatnie cztery sezony Dextera. W tym zakończenie tej serii, które… niekoniecznie spodobało się fanom, mówiąc najdelikatniej. Dexter był świetny do momentu przejęcia sterów przez Bucka. Dlatego mam poważne problemy z oceną nominacji ze strony Marvela.

Z drugiej strony, lepszy taki Iron Fist, niż żaden. Produkcja tego serialu znalazła się pod dużym znakiem zapytania i cieszę się, że w Marvel Studios nareszcie znaleźli osobę, która jest w stanie wziąć na siebie dużą odpowiedzialność. Zdaniem Kevina Feige, to właśnie oryginalna wizja Bucka na nowego super-bohatera sprawiła, że mężczyźnie powierzono zadanie stworzenia serialu. Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie reżyserem widowiska oraz kto zagra główną rolę.

Pamiętajmy, że przed premierą serialu Iron Fist dostaniemy w swoje ręce drugi sezon Daredevila oraz osobną serię poświęconą Luke’owi Cage’owi. Tego mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć w serialu Jessica Jones.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Co dalej po Marvel’s Jessica Jones? Za serial Iron Fist odpowiada osoba, która zabiła Dextera”

  1. Przeczytałem “ostatnie sezony Dextera” i koniec. Nie lubię horrorów. Nie czytam. Dexter: pierwszy sezon: jedyny serial który na stałe mam wypalony na mózgu, kolejne sezony top była porażka wg mnie (osobiście zamknąłem się w świecie w którym istnieje tylko pierwszy sezon)

  2. Pozytywnie zaskoczony jakością Daredevila i zachęcony recenzjami wziąłem się za JJ. Po 4 (najlepszym – coś się w końcu działo) odcinku odpuszczam. Thriller psychologiczny, mroczny klimat? Niestety mie poczułem. Dostrzegałem nieudolne starania, ale nic więcej. Wystarczy mi seriali o superbohaterach i superantybohaterach. Na długo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...