Serial “Czarna lista” z czwartym sezonem

Seriale 08.12.2015
Serial “Czarna lista” z czwartym sezonem

Serial “Czarna lista” z czwartym sezonem

Twórca “Czarnej listy”, Jon Bokenkamp, poinformował, że serial doczeka się czwartej serii. Doniesienia ta potwierdziła odpowiedzialna za emisję produkcji stacja NBC. 

NBC intensywnie przygotowuje już ramówkę na kolejny sezon. Stacja niedawno zamówiła piąty sezon serialu “Chicago Fire”, czwarty “Chicago P.D.” oraz drugi “Blindspot: Mapa zbrodni”. Teraz do tej listy dołączyła także “Czarna lista” (“Blacklist”).

czarna lista blacklist

“Czarna lista” emitowana jest od 2013. Fabuła serialu skupia się na postaci Raymonda “Reda” Reddingtona, niegdyś najbardziej poszukiwanego przez FBI przestępcę, który dobrowolnie oddaje się w ręce stróżów prawa i rozpoczyna współpracę z agencją, pomagając schwytać dawnych wspólników. Jednym warunkiem jego współpracy z wymiarem sprawiedliwości jest możliwość działania z wybraną przez siebie, początkującą agentką FBI –  Elizabeth Keen.

Gwiazdami produkcji NBC są James Spader, Megan Boone, Harry Lennix, Diego Klattenhoff i Ryan Eggold. Trzeci sezon serialu polscy widzowie mogą śledzić na antenie AXN. Nowe odcinki są emitowane w środy o godzinie 22.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...