Rambo też będzie miał swój serial. W roli głównej powróci Sylvester Stallone

Seriale 02.12.2015
Rambo też będzie miał swój serial. W roli głównej powróci Sylvester Stallone

Bohaterski John Rambo powraca. Były członek Zielonych Beretów i weteran wojny w Wietnamie padł ofiarą zyskującego w ostatnich latach na sile trendu i podobnie jak wielu innych przed nim, doczeka się swojego serialu telewizyjnego.

Za serial na podstawie filmowej serii “Rambo” odpowiedzialna będzie stacja Fox, mająca na koncie między innymi takie produkcje jak “Gotham” i “Minority Raport”. Tytuł telewizyjnego widowiska będzie brzmiał “Rambo: Pierwsza krew”, a więc tak samo, jak tytuł wyprodukowanej w 1982 roku, pierwszej części kinowej wersji.

rambo 2

Na temat serialu wiadomo na razie bardzo niewiele, znamy już jednak kilka istotnych informacji. Po pierwsze, fabuła skupiona będzie na relacjach łączących Johna Rambo z jego synem, J.R., byłym komandosem Navy SEAL. Po drugie, w obsadzie najprawdopodobniej znajdzie się sam Sylvester Stallone, który ponownie wcieli się w postać tytułowego bohatera, a ponadto będzie producentem wykonawczym tej produkcji. Po trzecie, Rambo ma być centralną postacią show, udział Stallone’a nie będzie się zatem ograniczał do sporadycznego pojawiania się na ekranie. Wreszcie po czwarte – za scenariusz odpowiadać ma Jeb Stuart, który debiutował w tej roli słynną “Szklaną pułapką”, a na koncie ma też “Ściganego” z Harrisonem Fordem i Tommym Lee Jonesem.

Rambo doczekał się dotychczas czterech filmów. Produkcja piątego, zatytułowanego “The Last Blood”, została wstrzymana. Nie wiadomo, czy decyzja o stworzeniu serialu spowoduje wznowienie prac nad nią, ale wydaje się to prawdopodobne. Fox zamierza także stworzyć miniserial na podstawie innego widowiska z udziałem Stallone’a – “Niezniszczalnych” (“Expendables”).

Teksty, które musisz przeczytać:

Rambo rozleje krew po raz piąty. Do roli powróci gwiazda serii

Niektóre filmowe postaci nigdy nie zostaną zostawione w spokoju. Iron Man czy Batman nie mogą przejść na emeryturę. Podobnie jest z Johnem Rambo, który znowu będzie musiał przywdziać czerwoną bandanę i wymierzyć krwawą zemstę. Rambo V powstanie przy udziale gwiazdy serii, Sylvestra Stallone’a.

News/Film 07.05.2018

Dołącz do dyskusji (13)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...