Czy Peter Jackson właśnie potwierdził, że zostanie reżyserem serialu “Doktor Who”?

Seriale 01.12.2015
Czy Peter Jackson właśnie potwierdził, że zostanie reżyserem serialu “Doktor Who”?

Wygląda na to, że trwająca od trzech lat epopeja może wreszcie dobiec końca. To jeszcze nic pewnego, ale Peter Jackson, reżyser między innymi “Władcy Pierścieni” oraz “Hobbita”, opublikował na swoim profilu na Facebooku film, który może być potwierdzeniem tego, że stanie za kamerą jednego z odcinków serialu “Doktor Who”. 

Trzy lata temu Matt Smith, czyli jedenasty Doktor, w jednym z wywiadów przyznał, że chciałby, by jeden z odcinków “Doktora Who” powstał w Nowej Zelandii, przy okazji wskazując Petera Jacksona jako jego reżysera. Poproszony o komentarz Jackson oznajmił, że jest wielkim fanem serialu i z przyjemnością podjąłby się tego zadania. Koniec końców jednak nic konkretnego z tego nie wynikło, poza powracającymi jak bumerang plotkami. Teraz jednak reżyser opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku dość interesujący film.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/PeterJacksonNZ/videos/vb.141884481557/10153602968491558/?type=2&theater/” width=”550″/]

Oczywiście dopóki nie doczekamy się oficjalnego potwierdzenia ze strony Jacksona oraz BBC, nie ma co popadać w huraoptymizm, tym bardziej, że w materiale nie pada żadna jednoznaczna deklaracja. Być może Peter Jackson w subtelny sposób dopomina się o zaproszenie go do wyreżyserowania odcinka “Doktora Who”, a może najzwyczajniej w świecie wszystkich nas wkręca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...