Nowy teaser filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” już w sieci

Film 01.12.2015
Nowy teaser filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” już w sieci

Nowy teaser filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” już w sieci

Warner Bros. Pictures udostępniło trwający niespełna minutę teaser filmu “Batman v Superman”, zapowiadający nowy, pełny zwiastun tej produkcji. Wygląda na to, że będzie on inny od tych, które dotychczas mieliśmy okazję obejrzeć.

Oba dotychczasowe zwiastuny były zlepkiem kilkunastu różnych scen i miały za zadanie oddać, na tyle, na ile to możliwe w trzyminutowej produkcji, charakter całego filmu. Nowy materiał z “Batman v Superman” w całości poświęcony jest jednemu momentowi widowiska – a skoro to zapowiedź kolejnego trailera, należy chyba oczekiwać, że cały będzie on skupiony na zarysowaniu konkretnego wątku.

Uwięziony i pilnie strzeżony Batman zostaje zdemaskowany, a wynik jego starcia z Supermanem wydaje się być przesądzony. Przynajmniej na pozór, bo przecież Mroczny Rycerz nieraz już znajdował się w równie trudnych sytuacjach i zawsze znajdował z nich wyjście. Teaser rzuca też nieco nowego światła na przybysza z Kryptonu, ujawniając jego mroczniejszą i pełną determinacji naturę.

Batman vs Superman Dawn of Justice

Nowy zwiastun “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” będzie miał swoją premierę już jutro, w trakcie trwania programu “Jimmy Kimmel Live”. Pierwszy trailer możecie zobaczyć tutaj, drugi, zaprezentowany podczas Comic-Conu, znajdziecie w tym miejscu. Film trafi do kin 23 marca 2016 roku. Reżyserem widowiska jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiedzialni są Chris Terrio oraz David S. Goyer. W obsadzie znajdą się między innymi Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Laurence Fishburne, Gal Gadot, Diane Lane, Jeremy Irons, Holly Hunter i Jason Momoa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Nowy teaser filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” już w sieci”

    • W skrócie – po wydarzeniach z “Człowieka ze stali” wielu uważa Supermana za herosa ludzkości, ale nie brak też takich, którzy widzą w nim ogromne zagrożenie. Batman należy do tej drugiej grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...