Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover “Hello”

Muzyka 25.11.2015
Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover “Hello”

Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover “Hello”

Adele jest ostatnio niczym materiały z nadchodzącej części “Gwiezdnych wojen”. Jest wszędzie, a jej hitowy utwór Hello rozbrzmiewa w każdej radiostacji i chyba na co drugim sprzęcie grającym na całym globie. Numer został odtworzony na YouTube około 500 milionów razy, a najnowsza płyta, na której znajduje się kawałek zaliczyła rekordową liczbę sprzedanych egzemplarzy, pobijając tym samym rekord ustanowiony przez NSYNC. W 2000 roku album boysbandu, “No Strings Attached”, w czasie pierwszego tygodnia sprzedał się w liczbie 2,4 milionów płyt.

W Internecie zapanował istny szał związany z nowym krążkiem brytyjskiej wokalistki, a przede wszystkim z pierwszym singlem promującym płytę, “Hello”. Liczba coverów, remiksów i innych materiałów poświęconych Adele rośnie z minuty na minutę. Popularność utworu i powrót Adele, której przedostatni album ukazał się cztery lata temu, chcą wykorzystać wszyscy. Media nie milkną ani na chwilę o artystce i trudno się dziwić, bo Sieć z dnia na dzień zaskakuje oraz staje się źródłem wielu świetnych aranżacji Hello czy nawiązań satyrycznych do piosenkarki. Jimmy Fallon również nie mógł przejść obojętnie wobec fenomenu wokalistki.

W swoim programie wraz z Adele postanowił nagrać… cover jej utworu, Hello.

Cover niezwykły, bo przy akompaniamencie instrumentów wykorzystywanych przez dzieci do nauki muzyki i zabawy. Śpiew Adele jak zwykle urzeka, a całość realizacji bawi. To jest po prostu genialne! Jimmy Fallon w swoim programie jak zwykle zrobił to, co należy. Zainteresował i rozbawił swoich widzów.

Super!

Teksty, które musisz przeczytać:

Lady Gaga, Elton John i Taylor Swift śpiewają dla służby zdrowia. Koncert One World: Together at Home już dzisiaj na antenie Canal+

Pracownicy służby zdrowia od kilku tygodni z wielką odwagą walczą z rozwijającą się pandemią koronawirusa. Specjalnie na ich cześć Światowa Organizacja Zdrowia zorganizuje dzisiaj wyjątkowy koncert pełen gwiazd światowej muzyki. W trakcie transmisji na Canal+ usłyszmy m.in. Lady Gagę, Taylor Swift, Eltona Johna i The Killers.

News/Muzyka 19.04.2020

Dołącz do dyskusji (10)

10 odpowiedzi na “Adele opanowała Internet. Jimmy Fallon też dał się wciągnąć. Zobacz świetny cover “Hello””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...