Miss Piggy parodiuje Adele. To jest świetne!

Muzyka 23.11.2015
Miss Piggy parodiuje Adele. To jest świetne!

Miss Piggy parodiuje Adele. To jest świetne!

O Adele ostatnio zrobiło się głośno za sprawą pierwszego singla, “Hello”, promującego jej najnowszą płytę, a także decyzji artystki, która postanowiła nie udostępniać swojego albumu, “25”, w streamingu. Klip do kawałka Hello w serwisie YouTube został wyświetlony już ponad 450 milionów razy. Sparodiować go postanowili twórcy show “The Muppets”.

W następnym odcinku “The Muppets” będziemy mogli zobaczyć Miss Piggy i Kermita w parodii teledysku Adele do utworu Hello. W Sieci pojawiła się zapowiedź dziewiątego już epizodu serialu. Utrzymany w tej samej kolorystyce materiał w dowcipny sposób podchodzi zarówno do samego kawałka jak i teledysku nakręconego przez Xaviera Dolana. Sam utwór i to o czym opowiada świetnie nawiązuje do relacji, jaka łączy i łączyła Miss Piggy oraz Kermita. Zabieg z liśćmi – genialny! Zobaczcie sami:

Poniżej oryginalny teledysk Adele.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (11)

11 odpowiedzi na “Miss Piggy parodiuje Adele. To jest świetne!”

  1. Ostatecznie zdecydowałem się posłuchać – często w ostatnim czasie omawianą – Adelę, a raczej Adele. A konkretnie zaprezentowany tutaj utwór, by za chwilę obejrzeć wersję z Miss Piggy.

    Spokojna muzyka mnie uspokaja, skupia oraz kołysze. Głośna muzyka mnie denerwuje, rozprasza oraz męczy. Skakanie między spokojną balladą przy stonowanych nutach, a krzyczeniem przy głośnych nutach wprawia mnie w stan jakby ktoś głaskał mnie po twarzy, a następnie przywalił mi w twarz 40cm plastikową linijką. Później znowu głaskał i znowu przywalił. Po co mi takie głaskanie, skoro za chwilę poczuję bolesne plaśnięcie linijki? Nie oceniam piosenki samej w sobie, bo nie znam się na muzyce. Oceniam swój własny odbiór tej piosenki. To nie jest muzyka dla mnie. Zapewne są miliony fanów na całym świecie. Ale ja się do nich nie zaliczam.

    Klip promujący Muppety jako przeróbka wyżej wymienionej piosenki jest dobry, jest pomysłowy. Szczególnie scena z liśćmi. Czekam z niecierpliwością na Muppetową przeróbkę nowego epizodu Gwiezdnych Wojen. Żartowałem. Nie czekam.

  2. Czy tylko ja doszedłem do wniosku, że fakt, że Adele używa w teledysku telefonu z klapką wiąże się z jej niechęcią do nowych technologii, związanych z nimi smartfonów i streamingu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...