Słyszeliście już kolejny fragment utworu Adele? Przed wami “When We Were Young”

Muzyka 17.11.2015
Słyszeliście już kolejny fragment utworu Adele? Przed wami “When We Were Young”

Ostatni singiel Adele, “Hello”, wywołał furorę. Utwór zapowiada długo wyczekiwany album, “25”, który już za kilka dni ujrzy światło dziennie. Premiera płyty została zapowiedziana na 20 listopada 2015 roku. Tymczasem artystka zrobiła swoim fanom kolejną niespodziankę. W jednym z programów rozrywkowych będziemy mogli usłyszeć kolejny numer z nadchodzącego krążka. Na razie mamy zapowiedź odcinka samego show.

Nowy kawałek nosi tytuł When We Where Young. Na poniższym filmie możecie posłuchać jego fragmentu od około 1 minuty i 30 sekund. Utwór pojawił się na trailerze do nowego odcinka “60 Minutes Australia”.

Zapowiada się kolejny mocny i sentymentalny kawałek, który jednak robi mniejsze wrażenie niż wspomniany już utwór Hello. Zobaczymy jednak, co przyniesie nam cały album, który na półkach sklepowych i najprawdopodobniej w streamingu ukaże się już za kilka dni.

Krążek “25” ukaże się po kilku latach przerwy. Ostatni album, “21”, Adele wydała w 2011 roku. Pomiędzy dwoma płytami, ostatnią i tą, która 20 listopada będzie miała swoją premierę, piosenkarce udało się zdobyć Oscara za utwór Skyfall, który był lejtmotywem przedostatniego filmu z Jamesem Bondem o tym samym tytule.

Aktualizacja: Poniżej możecie przesłuchać cały utwór When We Were Young

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...