Mamy już nowy trailer The Hateful Eight, czyli ósmego filmu Tarantino

Film 06.11.2015
Mamy już nowy trailer The Hateful Eight, czyli ósmego filmu Tarantino

Można już oglądać trailer najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Jeśli fani reżysera już wcześniej nie mogli się doczekać, to teraz pewnie już rwą kartki z kalendarza i nerwowo przebierają nogami. Film The Hateful Eight w Polsce, dystrybuowany po tytułem Nienawistna ósemka, zapowiada się wyśmienicie!

Quentin Tarantino ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie, a kolejne jego filmy cieszą się ogromną popularnością. The Hateful Eight zapowiada się na kolejny hit. Film o polskim tytule Nienawistna ósemka utrzymany jest w konwencji westernu i zachwyca gwiazdorską obsadą.

Niewiele brakowało, a Tarantino porzuciłby projekt.

Scenariusz The Hateful Eight i pierwszy zwiastun wyciekły do sieci, a reżyser rozgoryczony tym faktem myślał o anulowaniu filmu. Na szczęście Quentin Tarantino się zdecydował doprowadzić projekt do końca, a w sierpniu do sieci trafił pierwszy zwiastun Nienawistnej ósemki.

Teraz będąc bliżej premiery – zaplanowanej w Polsce na początek przyszłego roku – dostaliśmy kolejny trailer. Wiele scen zostało w nim powtórzonych, ale zmontowany został tak, że film od razu zaznaczyłem u siebie na liście to-do z dopiskiem “zobacz koniecznie”.

Już w styczniu zobaczymy ośmiu nienawistników w zimowej scenerii.

W filmie będziemy śledzić historię dwóch łowców głów szukających schronienia przed śnieżną zamiecią w Wyoming, gdzie – co nie jest żadnym zaskoczeniem – wplątują się w krwawą intrygę.

Dwuminutowy zwiastun The Hateful Eight zapowiada brutalny obraz pełen soczystych dialogów. Nazwisko Tarantino to zresztą już tak wyrobiona marka, że o jakość nie ma co się obawiać.

W zwiastunie pierwsze skrzypce gra genialny Sameul L. Jackson, a wtórować mu będą takie gwiazdy jak Kurt Russel, Tim Roth i Jennifer Jason Leight.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...