Czwarte urodziny Ebookpoint, 4 tysiące książek w promocyjnych cenach i kody na ebooki dla czytelników

Książki 03.11.2015
Czwarte urodziny Ebookpoint, 4 tysiące książek w promocyjnych cenach i kody na ebooki dla czytelników

Czwarte urodziny Ebookpoint, 4 tysiące książek w promocyjnych cenach i kody na ebooki dla czytelników

Ebookpoint obchodzi dzisiaj czwarte urodziny. Polska księgarnia z ebookami przygotowała dla czytelników wiele atrakcji. Kilka tysięcy książek w wersji cyfrowej dostępnych jest z tej okazji w promocyjnych cenach, a nasi czytelnicy mogą skorzystać z kodów na darmowe ebooki.

Od kilku lat prężnie rozwijają się księgarnie z ebookami. Na naszym rynku ciągle nie działa lokalny oddział Amazonu, ale polskojęzyczne cyfrowe książki można kupić w wielu różnych miejscach.

Księgarnie różnią się asortymentem i cenami, ale po kilku latach rozwoju rynku w większości z nich można znaleźć bardzo dobrze złożone ebooki we wszystkich popularnych formatach.

ebookpoint-kody-na-ebooki-promocja

Jedną z takich księgarni jest Ebookpoint. Firma świętuje właśnie 4 lata obecności na naszym rynku. W 2011 roku polscy czytelnicy dopiero zdobywali wiedzę na temat urządzeń służących do konsumpcji ebooków, a polscy sprzedawcy nie traktowali jeszcze poważnie Kindle’a od Amazonu.

W tamtych czasach popularne były zabezpieczenia DRM sprawiające problemy czytelnikom kupującym legalnie książki – problemy, które nie były znane piratom pobierającym ebooki z nielegalnych źródeł.

Rynek przez te cztery lata mocno się zmienił.

Dzisiaj zabezpieczenia DRM są w polskich księgarniach rzadko kiedy spotykane, a zastąpiły je znacznie wygodniejsze “znaki wodne”. a wiele nowych ebooków można zakupić od razu w formacie MOBI obsługiwanym przez czytniki Kindle. Wiele punktów sprzedaży pozwala też na automatyczne wysyłanie kupionych ebooków na czytniki Amazonu.

ebookpoint-kody-na-ebooki

Grupa Helion odpowiedzialna za księgarnię Ebookpoint chwali się dziś, że jako pierwsza zrezygnowała całkowicie z zabezpieczeń DRM wyznaczając standardy rynkowe. W tej księgarni też wprowadzono sprzedaż książek w wielu formatach jednocześnie i automatyczne wysyłanie do Kindle, czytników marki Pocketbook i do chmury Dropbox.

Ebookpoint z okazji czwartych urodzin uraczyło klientów promocjami.

W ramach promocji będzie można nabyć 4 tys. różnych tytułów – oprócz ebooków w tańszych cenach udostępniono też audiobooki. Ofertę podzielono na cztery grupy cenowe: 6,90 zł, 9.90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł. W wielu wypadkach oznacza to cenę o połowę niższą, niż w regularnej sprzedaży.

Ebookpoint chce zachęcić też klientów do zamawiania większej ilości książek. Przygotowano konkurs w ramach którego nagrodzone zostaną trzy osoby, które dokonają największych zakupów w okresie od 3 do 5 listopada. Nagrody to ebooki o wartości 500 zł, 300 zł i 150 zł.

Księgarnia Ebookpoint przygotowała też kilka kodów promocyjnych dla czytelników Splay.

  1. KOD: RBA3EPGTGL Ebook: Pokolenia. Powrót do domu – Katarzyna Droga
  2. KOD: V2DXSWLHDM Ebook: Wybraniec. Życie po śmierci na Evereście – Lincoln Hall
  3. KOD: 2L72ACULWN Ebook: Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę i osiągaj więcej! – Kelly McGonigal

Kody są ważne do dnia 30.12.2015. Aby odebrać ebooki wystarczy wejść na stronę Ebookpoint, podać kod oraz adres email.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Czwarte urodziny Ebookpoint, 4 tysiące książek w promocyjnych cenach i kody na ebooki dla czytelników”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...